депутат_Руденко_Олексій_Павлович_фото_2

Кримінальне чтиво депутата КМР Руденко Олексія Павловича

Госучреждения, Новости, Политика

Відвертіше і нахабніше чим депутат Київської міської Ради VIII скликання Руденко Олексій Павлович навряд чи хтось із можновладців міг сказати в таке в прямому телеефірі телекомпанії «Київ»: «…Ми умовно поділили територію м.Києва на ділянки…».
Саме у такий спосіб депутат Руденко Олексій Павлович хузується перед киянами розмахом свого бандитизму і рекетирства, який він безкарно практикує вже не в перший рік.
Наглості і безстрашності даному депутату не позичати: от надумав собі вчинити «наїзд» на чиєсь підприємство, так відразу це і робить, посилаючись нібито на надзвичайні повноваження свого депутатського посвідчення. Спробуємо познайомитися зблизька з депутатом-ауцайдером, який в своїй діяльності не бажає керуватися нормами права і демократії, однак це постійно робить методом кримінального чтива.
За цими броньованими дверима знаходиться офіс № 33 депутата Київської міської Ради Руденка Олексія Павловича від «Об’єднання Самопоміч», який правільніше було б назвати лігвом шакала, де фактично проводить свою злочинну діяльність депутат Київської міської Ради VIII скликання Руденко Олексій Павлович.
Дану діяльність депутата Київської міської Ради Руденка Олексія Павловича забезпечують крайньо неграмотні і не менш злочинні особи в якості його так званих помічників-подільників:
1) Берест Павло Михайлович;
2) Жаданова Любов Ігорівна;
3) Пиндик Валерій Вікторович;
4) Сухова Інна Юріївна.
За зізнаннями даних помічників, депутат Київської міської Ради VIII скликання Руденко Олексій Павлович офіційно їх досі не працевлаштовує, а відповідно – не сплачує податки і обов’язкові збори, в тому числі ЄСВ і воєнний збір.
За даними керівників КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва», ПАТ «Київгаз», ПАТ «Київенерго», ПАТ АК «Київводоканал», депутат Київської міської Ради VIII скликання Руденко Олексій Павлович уникає понад півтори роки від належної оплати послуг за спожитий газ, електроенергію, теплову енергію, воду, водовідведення, за обслуговування внутрішньобудинкової інфраструктури тощо.

Запитується, яким чином депутат Київської міської Ради VIII скликання Руденко Олексій Павлович може прислужитися місту Києву і державі, працюючи в комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, в той же самий час вчиняючи злочини проти киян і української держави?
Недоплачуючи коштів в бюджет міста і держави, депутат Київської міської Ради VIII скликання Руденко Олексій Павлович завдає шкоди найбільш незахищеним верствам населення м.Києва і держави.
Виникає парадокс: з однієї сторони депутат Київської міської Ради VIII скликання Руденко Олексій Павлович обраний нібито для слугування інтересам народу України, а з іншої – він фактично являється корупціонером і диверсантом ворогуючих країн, що розвернули братовбивчу криваву війну в нашій молодій і незалежній державі та різанину в її столиці – Києві!
Раптово чи не за таких злочинних осіб як депутат Київської міської Ради Руденко Олексій Павлович щодня гинуть на східній Україні бійці АТО, які не мають належної зброї, амуніції, одягу і взуття, елементарних засобів гігієни, побуту та харчування?

Корупційна гідра безсердечно душить Україну і українців, щосекундно викрадаючи наше щасливе і безтурботне теперішнє, а у наших беззахистних дітей — світле майбутнє!
Небезпідставно вважаючи, враховуючи сказане, що в діях депутата Київської міської Ради Руденко Олексія Павловича є склад кримінального правопорушення, що передбачене ст. 364, 364-1, 368, 369-2, 396, ч.4 ст. 27, ч.3 ст. 190, 206 КК України, нами було відкрито на даного депутата кримінальну справу за № 52017000000000216 від 29.03.2017 року, в якій і досі ведеться досудове розслідування в ГПД НАБУ.
У розділі І Конституції України (ст.3, ч.2 ст.19) знайшли своє закріплення два фундаментальних принципи правової держави, на яких має будуватися вся правова система України, зокрема:
1) людина і її життя та здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави;
2) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
На підставі вказаних фундаментальних принципів правової держави ми від імені киян і всього українського народу звертаємося до Президента України Порошенка Петра Олексійовича, як до гаранта Конституції України, з вимогою призупинення депутатських повноважень депутата Київської міської Ради VIII скликання Руденко Олексія Павловича і забезпечення безсторонності і об’єктивності досудового розслідування у кримінальному провадженні № 52017000000000216 від 29.03.2017 року.

deputat-rudenko-oleksij-pavlovich

депутат Руденко ЄРДР

депутат руденко єрдр

Підписатися
Сповістити про
8 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Мар'яна
6 роки тому

Падлюка казнокрад і хабарник Руденко! На гілляку його трясця його матір!

Бодя
6 роки тому

Куда дивиться НАБУ і СБУ? Цей звихнутий корупціонер Олексій Руденко живе на широку ногу: накупив яхт і водних мотоциклів, накрав земельних ділянок… А чого соромиться людей, коли грошей кури не клюють

Зіна
6 роки тому

не мішайте депутату руденко яхти скуплять. у нього важка спадкова хвороба: яхто-кліптоманія

Микола
6 роки тому

Олексій Павлович Руденко чи то шепеляє, чи то забув витягти з роту пеніса

Герой АТО
6 роки тому

Цей хнир типу не знає що в Україні йде війна, що очі хабарями повністю позатікали. Вокзал-чемодан-Москва! Геть зрадників з держави!

Сара
6 роки тому

балбес у квадраті і такий собі задрот. купив за хабарі яхту і випендрюється наче крутий олігарх

Гуля
6 роки тому

неандерталец, который так и не ассимилировался в гомосапиенс (в умного человека)

Тома
6 роки тому

полуумный пидер, который так и норовит купить еще одну яхту за мзду бизнесменов