mustafa-masi-najyem

Хто насправді Мустафа-Масі Найєм. Диверсант чи патріот?

ВРУ, Новости, Политика, Самые важные новости

Враховуючи вкрай скрутне матеріально-технічне забезпечення АТО та хронічну економічну кризу України, громадська організація впродовж трьох років боролася із бюрократично-чиновницьким свавіллям, корупцією і казнокрадством, в результаті чого винайшла можливість поповнити бюджет України на сотні мільярдів гривень в рік за рахунок інвентаризації незаконного будівництва, стихійних прибудов до житлового і нежитлового фонду, самовільної реконструкції споруд, несанкціонованого зайняття земельних ділянок, незаконного розміщення рекламних засобів, тим самим ліквідувавши (або мінімізувавши) в органах місцевої (державної) влади корупцію, незаконний тиск і переслідування суб’єктів господарської діяльності, сомазайнятих осіб і приватних осіб.
З цього приводу та з приводу уникання сплати податків суб’єктами господарювань, громадська організація з 05.01.2015 року по 30.11.2017 року 2186 (дві тисячі сто вісімдесят шість) раз зверталася із відповідними заявами, скаргами, повідомленнями і вимогами до окремих депутатів Верховної Ради України, прем’єр-міністра України, Голови адміністрації Президента України, Президента України, Генерального прокурора України, керівника прокуратури м.Києва, керівників Київських місцевих прокуратур, до практично усіх рівнів підрозділів Національної поліції України, до органів місцевої влади (в тому числі до майже усіх Департаментів КМДА і районних державних адміністрацій), міністерств і відомств, СБУ, НАБУ, судів тощо, однак в силу професійної безграмотності, бездарності, злочинної бездіяльності, бюрократизму, халатності, корупції, неадекватності і т.п. майже всі ці звернення, всупереч ст.7 Закону України «Про звернення громадян», незаконно перекидалися на розгляд оскаржуваним посадовим особам.
Враховуючи вищенаписане, а також через надмірно роздуту в мас-медіа самопіарчу кампанію депутата Верховної Ради України Мустафи-Масі Найєма, громадська організація звернулася до останнього 05.01.2018 року із заявою за вих. №4 від 04.01.2018 року у формі рекомендованого повідомлення за штрихкодовим номером 0303113655979. За даними рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції за штрихкодовим номером 0100811269446, дане поштове відправлення отримала 09.01.2018 року уповноважена особа Антоненко.
У заяві за вих. №4 від 04.01.2018 року до депутата Верховної Ради України Мустафи-Масі Найєма громадська організація просила таке:
“1. Розглянути дану заяву та особисто проконтролювати розсилання в центральні органи виконавчої гілки влади відповідні депутатські запити (а не звичайні листи)
2. Ініціювати проведення службових розслідувань щодо кожного з описаних вище випадків
3. Ініціювати притягнення до дисциплінарної відповідальності (шляхом звільнення з роботи) кожного із посадових осіб, які перевищували свої службові повноваження
4. Ініціювати звільнення з роботи вже люстровану особу – начальника ГУ ДФС у м.Києві Демченко Людмилу Дмитрівну, яка з незрозуміло яких причин досі обіймає дану посаду та вчиняє посадові злочини супроти українського народу і проти українського антикорупційного законодавства
5. Забезпечити участь представників громадської організації у роботі відповідних комісій, в тому числі з метою надання аудіозаписів, відеозаписів, листів, звернень, вимог, попереджень, повідомлень, платіжних доручень, квитанцій, проектів та свідків, витягів з ЄРДР та повідомлень про відкриття кримінальних проваджень, у яких зараз ведуться відповідні досудові розслідування в ГСУ СБУ, ГПД НАБУ, в СУ прокуратури м.Києва, в СВ Солом’янського, Шевченківського і Печерського УП ГУ НП в м.Києві
6. Ініціювати усунення штучних перешкод для подальшого провадження господарської діяльності підприємств, які нині простоюють через особисту вендету наступних чиновників:
1) начальника ЖЕД-901 Дудара Миколи Петровича
2) директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Свистунова О.В.
3) начальника ГУ ДФС у м.Києві Демченко Людмили Дмитрівни
4) заступника начальника ГУ ДФС у м.Києві Лагутіної З.В.
5) в.о. начальника Управління з питань реклами КМДА Гончарової Наталії Олексіївни
6) директора КП «Київреклама» Смирнова О.Г.
7) директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації Фіщука Андрія Вікторовича
8) заступника голови Солом’янської в м.Києві державної адміністрації Бялковського В.В.
9) директора КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радика Володимира Івановича
10) голови Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю.
11) заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О.
12) депутата Київської міської Ради VIII скликання Руденко О.П.
13) першого заступника Голови Державної фіскальної служби України Білана С.В.
14) головою Київської міської державної адміністрації Кличком В.В.
7. Ініціювати в ДФС України проведення справжніх податкових перевірок в ТОВ «Адамант», ТОВ «Адамант-Телеком», ТОВ «Доклаб», ФОП Ременнікова С.В., що особливо відзначилися тривалими податковими порушеннями і рейдерством
8. Ініціювати повернення у державну власність незаконно зайняту земельну ділянку ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком»
9. Ініціювати демонтаж незаконно встановлених малих і великих архітектурних споруд ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком»
10. Ініціювати демонтаж самовільно встановлені гаражі ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком» навколо артезіанської свердловини, які забруднюють питну воду та загрожують масовому отруєнню населення
11. Ініціювати проведення інвентаризації незаконних мафів і будівель (завершеного будівництва), стихійних прибудов до житлового і нежитлового фонду (завершеного будівництва), самовільної реконструкції споруд (завершеного будівництва), несанкціонованого зайняття земельних ділянок, незаконного розміщення рекламних засобів
12. Ініціювати перевірку незаконно набутого майна начальником і заступником СУ ФР ГУ ДФС м.Києва Солодченко С.В. та Беспаловим М.О.
13. Надати відповідь за наслідками розгляду даного звернення в установлений законом строк.
При чому, депутату Верховної Ради України Мустафі-Масі Найєму громадська організація надала докази, що підтверджували зловживання владними повноваженнями, в тому числі щодо:
1) проведення несанкціонованих Регуляторною службою перевірок (головою Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю.)
2) вручення незаконних приписів (начальником ЖЕД-901 Дудар М.П. та директором КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радиком В.І.)
3) демонтажу законно розміщених вивісок (директором Департаменту містобудування та архітектури КМДА Свистуновим О.В., в.о. начальника Управління з питань реклами КМДА Гончаровою Н.О.)
4) навмисне затоплення фекальними масами приміщень (з відмовою у ліквідації наслідків аварії начальником ЖЕД-901 Дудар М.П. та директором КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радиком В.І.)
5) навмисного пошкодження системи відеоспостереження (директором Департаменту містобудування та архітектури КМДА Свистуновим О.В.)
6) навмисного пошкодження системи освітлення (директором Департаменту містобудування та архітектури КМДА Свистуновим О.В.)
7) вимагання хабарів і відкатів (депутатом Київської міської Ради VIII скликання Руденком Олексієм Павловичем, директором КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радиком В.І., начальником ЖЕД-901 Дударом М.П., головою Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю.)
8) погроз і переслідування (депутатом Київської міської Ради VIII скликання Руденко Олексієм Павловичем, директором КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радиком В.І., начальником ЖЕД-901 Дударом М.П., головою Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., заступником начальника СУ ФР ГУ ДФС у м.Києві Беспаловим М.О., заступником начальника ГУ ДФС у м.Києві Якушко І.В., працівником ДФС України Кучером А.В. та іншими працівниками ДФС України)
9) вчинення службових підроблень (в.о. начальника Управління з питань реклами КМДА Гончаровою Н.О., директором Департаменту містобудування та архітектури КМДА Свистуновим О.В., директором КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радиком В.І., начальником ЖЕД-901 Дударом М.П., головою Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., депутатом Київської міської Ради VIII скликання Руденко Олексієм Павловичем, начальником ГУ ДФС у м.Києві Демченко Л.Д., першим заступником Голови Державної фіскальної служби України Біланом С.В., заступником голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєвим П.О., заступником голови Солом’янської в м.Києві державної адміністрації Бялковським В.В., в.о. начальника Управління з питань реклами КМДА Гончаровою Н.О., директором КП «Київреклама» Смирновим О.Г., директором Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Фіщуком А.В.) і т.д.
Крім того, депутату Верховної Ради України Мустафі-Масі Найєму громадська організація надала конкретні приклади щодо способу нанесення шкоди економіці держави чиновниками:
1) начальник ЖЕД-901 Дудар М.П. надає неофіційні дозволи на: незаконне розміщення рекламних засобів, самовільне зайняття прибудинкових ділянок, забудову прибудинкових ділянок, перепланування житлового і нежитлового фонду, влаштування вхідної групи, зведення балконів і лоджій, розміщення торгівельних точок і мафів, автономне опалення, газопостачання, електропостачання, теплопостачання, водопостачання, і т.д., з наступним тривалим “кришуванням” незаконних дій громадян і суб’єктів господарювань
2) директор КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радик Володимир Іванович надає неофіційні дозволи на: незаконне розміщення рекламних засобів, самовільне зайняття прибудинкових ділянок, забудову прибудинкових ділянок, перепланування житлового і нежитлового фонду, влаштування вхідної групи, зведення балконів і лоджій, розміщення торгівельних точок і мафів, автономне опалення, газопостачання, електропостачання, теплопостачання, водопостачання, відчужує нежилі приміщення і т.д., з наступним тривалим “кришуванням” незаконних дій громадян і суб’єктів господарювань
3) в.о. начальника Управління з питань реклами КМДА Гончарова Наталія Олексіївна надає неофіційні дозволи на: незаконне розміщення рекламних засобів, з наступним тривалим “кришуванням” незаконних дій суб’єктів господарювань, а також за хабарі суттєво занижує вартість розміщення законних рекламних засобів та за хабарі надає дозволи на розміщення рекламних засобів у привілегійованих місцях м.Києва
4) директор Департаменту містобудування та архітектури КМДА Свистунов О.В. надає неофіційні дозволи на: незаконне будівництво, незаконну реконструкцію будівель і споруд, незаконне розміщення рекламних засобів, самовільне зайняття прибудинкових ділянок, забудову прибудинкових ділянок, перепланування житлового і нежитлового фонду, влаштування вхідної групи, розміщення торгівельних точок і мафів, з наступним тривалим “кришуванням” незаконних дій суб’єктів господарювань
5) голова Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. надає неофіційні дозволи на: незаконне розміщення рекламних засобів, самовільне зайняття прибудинкових ділянок, забудову прибудинкових ділянок, перепланування житлового і нежитлового фонду, влаштування вхідної групи, зведення балконів і лоджій, розміщення торгівельних точок і мафів, автономне опалення, газопостачання, електропостачання, теплопостачання, водопостачання, незаконно відчужує нежилі приміщення, занижує вартість державного майна і земельних ділянок, і т.д., з наступним тривалим “кришуванням” незаконних дій громадян і суб’єктів господарювань
6) заступник голови Солом’янської в м.Києві державної адміністрації Бялковський В.В. надає неофіційні дозволи на: незаконне розміщення рекламних засобів, самовільне зайняття прибудинкових ділянок, забудову прибудинкових ділянок, перепланування житлового і нежитлового фонду, влаштування вхідної групи, зведення балконів і лоджій, розміщення торгівельних точок і мафів, автономне опалення, газопостачання, електропостачання, теплопостачання, водопостачання, незаконно відчужує нежилі приміщення, занижує вартість державного майна і земельних ділянок, і т.д., з наступним тривалим “кришуванням” незаконних дій громадян і суб’єктів господарювань
7) директор КП «Київреклама» Смирнов Олександр Григорович надає неофіційні дозволи на: незаконне розміщення рекламних засобів, з наступним тривалим “кришуванням” незаконних дій суб’єктів господарювань, а також за хабарі суттєво занижує вартість розміщення законних рекламних засобів та за хабарі надає дозволи на розміщення рекламних засобів у привілегійованих місцях м.Києва
8) заступник голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєв П.О. надає неофіційні дозволи на: незаконне будівництво, незаконну реконструкцію будівель і споруд, незаконне розміщення рекламних засобів, самовільне зайняття прибудинкових ділянок, забудову прибудинкових ділянок, перепланування житлового і нежитлового фонду, влаштування вхідної групи, розміщення торгівельних точок і мафів, з наступним тривалим “кришуванням” незаконних дій суб’єктів господарювань
9) директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації Фіщук Андрій Вікторович надає неофіційні дозволи на: незаконне розміщення рекламних засобів, забудову прибудинкових ділянок, розміщення торгівельних точок і мафів і т.д., з наступним тривалим “кришуванням” незаконних дій громадян і суб’єктів господарювань
10) начальник ГУ ДФС у м.Києві Демченко Людмила Дмитрівна (люстрована), начальник СУ ФР ГУ ДФС м.Києва Солодченко С.В., заступник начальника СУ ФР ГУ ДФС у м.Києві Беспалов М.О., заступник начальника ГУ ДФС у м.Києві Лагутіна Злата Володимирівна, ВО директора Департаменту аудиту ДФС України Удачина Ірина Михайлівна, заступник начальника ГУ ДФС у м.Києві Варгіч Володимир Степанович, заступник начальника ГУ ДФС у м.Києві Мірвелова Ірина Михайлівна, начальник СУ ФР ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м.Києві Тихий Юрій Олександрович, заступник начальника СУ ФР — начальник 1 ВР КП СУ ФР ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м.Києві Удовенко Олена Петрівна, перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Білан Сергій Васильович та багато інших посадових осіб, шляхом отримання хабарів і відкатів, надають неофіційні дозволи на уникання від сплати податків, з наступним тривалим “кришуванням” незаконних дій суб’єктів господарювань
11) депутат Київської міської Ради Руденко Олексій Павлович, шляхом отримання хабарів і відкатів, “кришує” незаконний (тіньовий) бізнес Солом’янського району м.Києва та на спеціальне замовлення – знищує бізнес конкурентів, і т.д.
Однак, станом на 09.05.2018 року, жодної відповіді від депутата Верховної Ради України Мустафи-Масі Найєма громадська організація так і не отримала. Також досі відсутні з боку Мустафи-Масі Найєма будь-які активні дії щодо усунення чиновницького свавілля, безчинності, корупції і казнокрадства. Мустафа-Масі Найєм не подав жодного депутатського запиту в існуючі національні силові органи та вищі органи виконавчої влади. Відповідно, Мустафа-Масі Найєм, володіючи даною інформацією, незаконно покрив її від компетентних органів, а значить – покрив незаконну діяльність злочинних угрупувань та окремих протиправних чиновників, тим самим викривши себе як потенційного зрадника і ворога української держави і поплічника кримінального світу.
За таких обставин залишається лише здогадуватися, а чому Мустафа-Масі Найєм пошкодував декілька бланків свого депутатського запиту задля слушної нагоди перед черговими виборами в “зайвий” раз продемонструвати людям свою нібито добропорядність, лояльність, чесноти і вболівання за долю України? Відповідь напрошується сама: тому що Мустафа-Масі Найєм насправді ніколи не був героєм Майдану і героєм Революції Гідності, однак напевне являється лакеєм іноземної держави, яка завдяки таким як він давно мріє накласти свою лапу на українські землі і на її надра”. Також, враховуючи те, що Мустафа-Масі Найєм є пуштуном-афганцем, то існує велика ймовірність того, що останній може навмисно підривати устрій української державності як своєрідна помста за те, що українські воїни-інтернаціоналісти приймали участь у військовій кампанії в Афганістані, де змушеними були підтримувати самопроголошений уряд.
Вищенаписане дає суттєві підстави вважати, що в діях депутата Верховної Ради України Мустафи-Масі Найєма є склад кримінального правопорушення, що передбачений ч.2 ст.256, ч.2 ст.396, ч.2 ст.364, ч.2 ст.367, ч.3 ст.190 КК України. Крім того, як для даного випадку, позиція Мустафи-Масі Найєма є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до органів державної влади та до керівників держави вцілому, що явно на руку зовнішнім ворогам. Мустафа-Масі Найєм, явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, покриває вчинені злочини злочинними чиновниками, тим самим саботуючи роботу Верховної Ради України та державного апарату. Саботаж і бойкотування належної роботи Верховної Ради України та державного апарату прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам нашої держави. Мустафа-Масі Найєм умисно вчиняє злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території м.Києва. Навмисна протидія нинішній державній політиці Мустафи-Масі Найєма, як депутатом Верховної Ради України, вже розчарувала певну частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення. Вищенаписане надало відповідні підстави вважати, що в діяльності Мустафи-Масі Найєма наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ч.2 ст.111 КК України. Таким чином, відомості щодо вчинення правопорушень Мустафи-Масі Найєма мають всі ознаки злочину, що передбачені ч.2 ст.111, ч.2 ст.256, ч.2 ст.396, ч.2 ст.364, ч.2 ст.367, ч.3 ст.190 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування. З цього приводу були подані відповідні заяви ГСУ СБУ, ГСУ ГПУ і ГПД НАБУ про вчинені кримінальні правопорушення Мустафи-Масі Найєма. Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних вище структур, міжнародного резонансу, небайдужої громадськості і адекватної реакції мас-медіа.

mustafa-masi-najyem-dokaz-zvernennya

Підписатися
Сповістити про
8 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Кіра
6 роки тому

хіба доброго можна очікувати від громадянина іноземної держави, на ворожій землі якого досі лежать не захороненими кості наших солдат-інтернаціоналістів, а також де до тепер душмани утримують в полоні наших побратимів!?

Раїса
6 роки тому

це ж скільки наших молодих хлопців ці брудні душмани в Афганістані вирізали на своїх джехатах? порошенко взагалі збожеволів коли дозволив увійти в його фракцію ворогу, який знищив біля 100000 синів українських матерів! чим відрізняється росія і путін від афганський боєвиків, які залишили сиротами 100000 українських сімей? да хіба що тим, що росія нібито вбила усього 2000 добровольців, серед яких кістяком були майже пенсіонери!

Лілія
6 роки тому

Судячи по його неприхованій поведінці, він точно є диверсантом. Чи випадковість те, що Наєм раніше проживав у Росії? За часів Петра Великого таких як Наєм садили на коли або відрубували їх черномазі голови.

Дід
1 рік тому
Відповісти  Лілія

Мустафа-Масі Найєм такий же самий дурік і корупціонер, як всі інші українські і єврейські парламентарі, за виключенням того, що він лисий і задрочений. А якщо зважити на те, що він афганець – то уже тільки за це мав би бути повішеним нашими воїнами-інтернаціоналістами, які колись воювали в Афганістані. Саме через таких виродків як Мустафа, багато хто з наших хлопців-“афганців” назавжди залишилися каліками або стали вічним удобривом для його пустинної землі!

Мойсей
6 роки тому

Скоро нові вибори до Верховної Ради України. От Мустафа Наєм і розігрує дешевий цирк, адже за його зарплату в 5000 грн., на які він постійно скаржиться усьому світові, не купиш голоси сотні тисяч виборців…

Радомир
6 роки тому

Медицина утверждает, что перелом челюсти требует лечения не менее чем 4 недель. К тому же, режим лечения такого больного исключительно постельный, а принятие еды – исключительно через трубочку!
Тем не менее, как это все видят, Мустафа Наем почему то не лежит в больнице, не перебинтован и без трубочки во рту!

Борис
5 роки тому

не розумію, як могла ця жовтошкіра мавпа попасти у верховну раду? не пам’ятаю жодного випадку, що б до верховної ради раніше таких обирали! скільки ж він надавав хабарів, що б зломати раніше існуючий бар’єр пристойності і білошкірості? і найголовніше, де він взяв такі великі гроші?

Ната
5 роки тому

Насправді він не належить ні до одних, ані до інших! У цього нігера для таких видатних справ – кишка тонка! Це звичайний халуй, який колись продав свої патроха заради реалізації чужих олігархічних амбіцій. Його проштовхнули до верховної ради заможні кукловоди, яким потрібні були вельми послушні і передбачливі лакеї як він, щоб справно кнопки давили, на друзів вчасно стучали і жопи олігархам підтирали…