shumejko-dmitro-oleksandrovich

Шумейко Д.О. Диверсанти на службі у Сергія Князєва

Новости, Полиция, Популярные новости

На досудовому розслідуванні в СВ Шевченківського УП ГУ НП в м.Києві перебуває кримінальне провадження за № 12014180050000217, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 20.03.2014 року за підозрою ФОП Усовича Василя Федоровича у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України.
Станом на 02.07.2018 року, в зухвале порушення прямих вимог ст.28, 113, 114 КПК України, досудове розслідування у кримінальному провадженні №12014180050000217 триває 4,4 роки (чотири роки і чотири місяці), однак усіх кваліфікаційних статей вчиненого злочину слідчим до ЄРДР досі не було внесено, свідків події зі сторони потерпілого досі ще не було допитано, не розглянуто по суті справи 16 (шістнадцяти) поданих клопотань, не виконано 8 (вісім) Ухвал слідчих суддів, не вчинено жодного перехресного допиту, не проведено повторної судово-медичної експертизи (всупереч рішенню суду) тощо.
У провадженні СВ Шевченківського УП ГУ НП в м.Києві триває досудове розслідування кримінального провадження за № 42015100090000168, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 27.10.2015 року за підозрою завідуючого відділом судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Валіахметова Д.Е. у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.384 КК України.
Станом на 02.07.2018 року, в зухвале порушення прямих вимог ст.28, 113, 114 КПК України, досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42015100090000168 триває 2,7 роки (два роки і сім місяців), однак усіх кваліфікаційних статей вчиненого злочину слідчим до ЄРДР досі не було внесено, потерпілого і свідків події досі ще не було допитано, не розглянуто по суті справи 5 (п’ять) поданих клопотань, не виконано 4 (чотири) Ухвали слідчих суддів, не вчинено жодного перехресного допиту, не проведено жодної судової експертизи тощо.
На досудовому розслідуванні в СВ Шевченківського УП ГУ НП у м.Києві перебуває кримінальне провадження за № 12015100100011529, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 25.09.2015 року за підозрою директора ПАТ «Укртелеком» Курмаз Юрія Павловича та інших службових осіб у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.356 КК України.
Станом на 02.07.2018 року, в зухвале порушення прямих вимог ст.28, 113, 114 КПК України, досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12015100100011529 триває 2,9 роки (два роки і дев’ять місяців), однак усіх кваліфікаційних статей вчиненого злочину слідчим до ЄРДР досі не було внесено, потерпілого і свідків події досі ще не було допитано, не розглянуто по суті справи 4 (чотири) поданих клопотань, не виконано 4 (чотири) Ухвали слідчих суддів, не вчинено жодного перехресного допиту, не проведено жодної судової експертизи тощо.
На досудовому розслідуванні в СВ Шевченківського УП ГУ НП в м.Києві перебуває кримінальне провадження за № 42014100100000492, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 10.11.2014 року за підозрою Чорноног Л.В. і Чорноног В.П. у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.190 ККУ.
Станом на 02.07.2018 року, в зухвале порушення прямих вимог ст.28, 113, 114 КПК України, досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42014100100000492 триває 3,7 роки (три роки і сім місяців), однак усіх кваліфікаційних статей вчиненого злочину слідчим до ЄРДР досі не було внесено, свідків події зі сторони потерпілого досі ще не було допитано, не розглянуто по суті справи 8 (вісім) поданих клопотань, не виконано 6 (шість) Ухвал слідчих суддів, не вчинено жодного перехресного допиту, не проведено жодної судової експертизи тощо.
Крім того, у відповідності до положення ст.214, 216, 218 КПК України, за СВ Шевченківського УП ГУ НП в м.Києві було визначено ГПД НАБУ, антикорупційною прокуратурою ГПУ, Київською місцевою прокуратурою №10 м.Києва, Київською місцевою прокуратурою №2 м.Києва, Київською місцевою прокуратурою №9 м.Києва та прокуратурою м.Києва біля 28 (двадцяти восьми) кримінальних проваджень, в яких впродовж останніх 3,5 роки (три з половиною роки), в порушення вимог ст.28, 113, 114 КПК України, досудові розслідування взагалі не проводяться.
З цього приводу особа 1 із членами громадської організації побували 26.10.2017 року на особистому прийомі у першого заступника начальника управління поліції – начальника слідчого відділу Шевченківського УП ГУ НП в м.Києві Шумейка Дмитра Олександровича. За наданими запевненнями Шумейка Д.О., під його особистим контролем, вищевказані негаразди мали вирішитися простим змахом його чарівної палички. Прямо на особистому прийомі, Шумейко Д.О. по телефоні надав відповідні вказівки керівникам окремих слідчих підрозділів СВ Шевченківського УП ГУ НП в м.Києві, які нібито йому поклялися впродовж декількох календарних днів усунути всі висвітлені на особистому прийомі у “діловитого” Шумейка Д.О. негаразди та повідомити про це особу 1. Крім того, за відповідними запевненнями Шумейка Д.О., особу 1 і його усіх свідків злочинних подій слідчі мали допитати в існуючих кримінальних провадженнях впродовж декількох днів.
Станом на 02.07.2018 року, з моменту наданих обіцянок Шумейком Д.О. вирішити всі існуючі негаразди у проведенні досудових розслідувань щодо вчинених злочинів проти інтересів держави та інтересів особи 1, вже минуло 8 (вісім) місяців, а жодної проблеми ним так і не було усунено. Більше того, існуючі проблеми станом 26.10.2017 року помножились як мінімум на сім разів, що констатує корупційну, диверсійно-саботажницьку та підривну діяльність Шумейка Д.О. проти інтересів України та її громадян.
Відповідно до ч.1, ч.2 ст.28 КПК України, під час кримінального провадження кожна процесуальна дія або процесуальне рішення повинні бути виконані або прийняті в розумні строки, проведення досудового розслідування у розумні строки забезпечує прокурор, слідчий суддя (в частині строків розгляду питань, віднесених до його компетенції), а судового провадження — суд. Згідно ч.1 ст.114 КПК України, для забезпечення виконання сторонами кримінального провадження вимог розумного строку слідчий суддя, суд має право встановлювати процесуальні строки у межах граничного строку, передбаченого цим Кодексом, з урахуванням обставин, встановлених під час відповідного кримінального провадження.
Стаття 113 КПК України дає вичерпну характеристику поняття процесуальних строків: це встановлені законом або відповідно до нього прокурором, слідчим суддею або судом проміжки часу, у межах яких учасники кримінального провадження зобов’язані (мають право) приймати процесуальні рішення чи вчиняти процесуальні дії. Будь-яка процесуальна дія або сукупність дій під час кримінального провадження мають бути виконані без невиправданої затримки і в будь-якому разі не пізніше граничного строку, визначеного відповідним положенням цього Кодексу.
Згідно ч.2 ст.91 КПК України, доказування полягає у збиранні, перевірці та оцінці доказів з метою встановлення обставин, що мають значення для кримінального провадження. Зокрема, практика ЄСПЛ щодо проведення ефективного офіційного розслідування кримінального права є сталою та вказує на те, що згідно з мінімальними критеріями ефективності, які суд визначив у своїй практиці, таке розслідування має бути незалежним, безстороннім і підлягати громадському контролю, а компетентні органи повинні діяти зі зразковою ретельністю та оперативністю. Розслідування має бути ретельним та неупередженим. Слідчі повинні вживати усіх розумних і доступних їм заходів для забезпечення збирання доказів, що стосуються події, включаючи зокрема показання свідків та висновки судових експертиз, яких слідчі і Шумейко Д.О. умисно уникають з метою приховування вчинених злочинів фігурантами у кримінальному провадженні та отримання хабарів, а для держави — нанесення економічної і оборонної шкоди.
Керуючись положенням ст.39 КПК України Шумейко Д.О. в силу частини 6 ст.39 КПК України наділений правими і обов’язками слідчого. Керівник органу досудового розслідування уповноважений:
– визначати слідчого, що здійснюватиме досудове розслідування, а у випадках здійснення досудового розслідування слідчою групою – визначати старшого слідчої групи, який керуватиме слідчими;
– відсторонювати слідчого від проведення досудового розслідування вмотивованою постановою за ініціативою прокурора або з власної ініціативи з наступним повідомленням прокурора та призначати іншого слідчого за наявності підстав, передбачених цим Кодексом, для його відводу або у разі неефективного досудового розслідування;
– ознайомлюватися з матеріалами досудового розслідування, давати слідчому письмові вказівки, які не можуть суперечити рішенням та вказівкам прокурора;
– вживати заходів щодо усунення порушень вимог законодавства у випадку їх допущення слідчим;
– погоджувати проведення слідчих (розшукових) дій та продовжувати строк їх проведення у випадках, передбачених цим Кодексом;
– здійснювати досудове розслідування, користуючись при цьому повноваженнями слідчого;
– здійснювати інші повноваження, передбачені цим Кодексом.
Керівник органу досудового розслідування зобов’язаний виконувати доручення та вказівки прокурора, які даються у письмовій формі. Невиконання керівником органу досудового розслідування законних вказівок та доручень прокурора, наданих у порядку, передбаченому цим Кодексом, тягне за собою передбачену законом відповідальність. Керівник органу досудового розслідування – суб’єкт кримінального процесу, який за чинним законодавством організує досудове розслідування та здійснює процесуальний контроль за виконанням слідчим завдань кримінального процесу і дотриманням законності (начальник Головного слідчого управління, слідчого управління, відділу, відділення органу внутрішніх справ, органу безпеки, органу, що здійснює контроль за додержанням податкового законодавства, органу державного бюро розслідувань та його заступники, які діють у межах своїх повноважень). Керівник органу досудового розслідування має право перевіряти кримінальні справи, давати вказівки слідчому про провадження досудового слідства, про провадження окремих слідчих дій, вказівки щодо повідомлення про підозру, направлення справи, передачі справи від одного слідчого іншому, доручати розслідування справи декільком слідчим, а також брати участь у провадженні досудового слідства та особисто провадити досудове слідство, користуючись при цьому повноваженнями слідчого. В порядку виключення з ч.3 ст.39 КПК України, у випадках відмови прокурора у погодженні клопотання слідчого до слідчого судді про застосування заходів забезпечення кримінального провадження, проведення слідчих дій чи негласних слідчих (розшукових) дій слідчий має право звернутися до керівника органу досудового розслідування, який після вивчення клопотання за необхідності ініціює розгляд питань, порушених у ньому, перед прокурором вищого рівня, який протягом трьох днів погоджує відповідне клопотання або відмовляє у його погодженні (ч.З ст.40 КПК України). Закон не визначив ступіть обов’язковості вказівок керівника органу досудового розслідування, які можуть даватись ним слідчому. Але, виходячи з положень п.3 ч.2 даної статті про те, що «керівник органу досудового розслідування вправі “давати слідчому письмові вказівки, які не можуть суперечити рішенням та вказівкам прокурора”, слідчий може оскаржувати прокуророві вказівки керівника органу досудового розслідування в разі незгоди з такими. Для забезпечення зміцнення законності при затримання осіб Положенням «Про організацію діяльності органів досудового розслідування Міністерства внутрішніх справ України» (Затверджено Наказом МВС України № 686 від 09.08.2012) службова особа, відповідальна за перебування затриманих, у своїй діяльності безпосередньо підпорядковується та підзвітна начальнику органу досудового розслідування, в якому територіально знаходиться ізолятор тимчасового тримання МВС.
Відповідно до Типового положення «Про слідчий відділ…» керівник органу досудового розслідування крім повноважень, передбачених КПК керує діяльністю слідчого відділу та є відповідальним за виконання покладених на слідчий відділ завдань, дотримання слідчими вимог законодавства України; координує діяльність слідчого від¬ділу та оперативних підрозділів; організовує та забезпечує взаємодію слідчих з оперативними підрозділами під час здійснення ними слідчих дій та негласних слідчих дій, а також з органами, що здійснюють експертну діяльність, органами прокуратури і суду; перевіряє якість і своєчасність виконання письмових доручень слідчих про проведення слідчих дій та негласних слідчих дій працівниками відповідних оперативних підрозділів.
Керівник органу досудового розслідування здійснює контроль за: своєчасністю та повнотою внесення відомостей до ЄРДР, відповідністю даних про попередню правову кваліфікацію кримінальних правопорушень матеріалам кримінального провадження; станом розслідування кримінальних правопорушень в розумні строки; достовірністю даних про розслідування кримінальних правопорушень тощо.
Вищенаписане дає підстави вважати, що в діях першого заступника начальника управління поліції – начальника слідчого відділу Шевченківського УП ГУ НП в м.Києві Шумейка Дмитра Олександровича є склад кримінального правопорушення, що передбачений ч.2 ст.256, ч.2 ст.396, ч.2 ст.382, ч.2 ст.368, ч.2 ст.364 КК України. Крім того, як для даного випадку, позиція Шумейка Д.О. є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до правоохоронних органів та до керівників держави вцілому, що явно на руку зовнішнім ворогам. Шумейко Д.О., явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, покриває вчинені злочини, тим самим саботуючи роботу Національної поліції. Саботаж і бойкотування належної роботи Національної поліції прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам нашої держави. Шумейко Д.О. умисно вчиняє злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території м.Києва. Навмисна протидія нинішній державній політиці Шумейком Д.О., як начальником що найкрупнішого слідчого відділу адміністративного району м.Києва, вже розчарувала певну частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення. Вищенаписане надало відповідні підстави вважати, що в діяльності Шумейка Д.О. наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ч.2 ст.111 КК України. Таким чином, відомості щодо вчинення правопорушень Шумейком Д.О. мають всі ознаки злочину, що передбачені ч.2 ст.111, ч.2 ст.256, ч.2 ст.396, ч.2 ст.382, ч.2 ст.368, ч.2 ст.364 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування. З цього приводу були подані відповідні заяви ГСУ СБУ, ГСУ ГПУ, ГПД НАБУ про вчинені кримінальні правопорушення Шумейком Д.О. Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних вище структур, міжнародного резонансу, небайдужої громадськості і адекватної реакції не продажного мас-медіа.

Підписатися
Сповістити про
6 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Кіра
5 роки тому

Ця корупційна вош має лише одну мету – побільше настяжати хабарів і відстьобнути частину їх для подальшого кришування Аваковим і Князєвим

Маряна
5 роки тому

ця ментівська погань отримує надвеликі кошти за замовну терористичну діяльність в стінах національної поліції. краще і не придумати як для підривної діяльності диверсанта: стіни, криша, уніформа, засоби праці, тепло, світло, транспорт, озброєння і т.п. – за рахунок нашої держави, а от діла їх абсолютно антидержавні, що направлені на знищення країни. не потрібно бути мудрим що б влаштувати собі півгодинну екскурсію біля Шевченківського УП ГУ НП в м.Києві. остання заставлена дуже дорогими автомобілями закордонного виробника, що пройти-протиснутися між ними не можна. принагідно запитайте у кожного з цих потвор, а за які ши-ши вони їх купили? крім того, звертає на себе увагу… Читати далі »

Юрій
5 роки тому

Грьобаному наркоману і педофілу – гідна і швидка собача кара. Україні не потрібні збоченці і мародери!

Yura
5 роки тому

продажне ментівсько-сепаратиське чмо, яке за декілька брудних доларів продало свої смердючі патрохи масонським переверням і зрадникам…

Алла
5 роки тому

це ж треба було так обісратися режиму Порошенка, що б злочинних осіб одіти в уніформу поліцаїв, надати їм зброю і солідну заробітну плату, а вони за це тероризують увесь народ і роблять відповідну рекламу своїм працедавцям. ну і де логіка? чи у Порошенка взагалі її ніколи не було?

Таня
10 місяців тому
Відповісти  Алла

Смердючий недообрізаний єврей Порошенко за свого часу правління почав вибудовувати експериментальне Гетто для українців, фактично знищивши половину української нації, а кокаїнова тварюка Зеленський успішно цей експеримент закінчив, знищивши другу частину населення України. А тепер вони уже на стадії будівництва Ізраїлю номер 2. Залишки у два мільйони українців уже їм не поміха для їх масонських планів! Надією для українців може стати лише якийсь альтруїст-стрілок, який всадить по пару куль єврейським олігархам і тим самим підштовхне нас українців на відродження!