yevdokimov-dmitro-andrijovich-foto

Поліцейські перевертні м.Києва: Євдокимов Дмитро Андрійович

Новости, Полиция, Популярные новости

29.08.2017 року, приблизно в 10 годин і 15 хвилин особа 1 зателефонував зі свого мобільного телефону на короткий номер 102 і викликав оперативно-слідчу групу з приводу вчинення кримінального правопорушення (пошкодження і викрадення приватного майна) монтажником КП «Київреклама» Білоус Євгенієм Васильовичем (посвідчення № 342), електромонтером Фірсовим Євгеном Вікторовичем (посвідчення № 277) та ще двома не відомими особами (які відмовилися показати свої посвідчення та назватися) за адресою (зазначення адреси).
Оскільки оперативно-слідча група на місце події тривало не прибувала, то затримані особою 1 у відповідності до положення ст.207 КПК України злочинні особи в телефонному режимі попросили допомоги у свого керівництва, яке впродовж наступних 10-15 хвилин надіслало їм на підмогу наряд патрульної поліції з трьох осіб:
1) інспектора управління патрульної поліції Тесленко Руслан Олексійович (жетон 0010186, ДПП 003050);
2) інспектора управління патрульної поліції Ярмоленко Олег Володимирович (жетон 0004356, ДПП 002569);
3) капрала управління поліції Гебрян Юрій Іванович (жетон 0001705, ДПП 001810).
Взамін того, щоби встановити особи вищевказаних зловмисників, які завдали особі 1 суттєвої матеріальної шкоди, вказані працівники поліції почали погрожувати йому і вимагати йти з ними на іншу сторону житлового будинку. На прохання особи 1 до даних працівників поліції зателефонувати в Управління поліції і пришвидшити прибуття на місце події раніше викликаного їм наряду оперативно-слідчої групи, останні наполягали щоби він з ними пішов «…на іншу сторону будинку шукати слідчих і оперативних працівників, які там заблукали».
Тоді особа 1 пояснив вказаним поліцейським, що затримані ним зловмисники повтікають з місця події і вивезуть з об’єкту нерухомості решту його приватного майна, як це вже і зробив один із них прямо в присутності даних поліцейських, сівши за кермо вантажної машини за № АА 4668 ХК та поспішно покинув місце події (без установлення його особи і без надання пояснень по суті справи).
Оскільки дані поліцейські знову ж таки настоювали на тому щоби особа 1 з ними пішов шукати оперативно-слідчу групу, то він зателефонував на короткий номер 102 і поскаржився на даних патрульних поліцейських черговому по службі 102.
Не звертаючи своєї уваги на скарги особи 1 на вказаних поліцейських в службу 102, останні підійшли до зловмисників та про щось з ними дуже тихо розмовляли, після чого зловмисники підійшли до залишків ними ще не розграбованого майна та почали вчиняти неправомірні дії: пошкоджувати прожектори і відеокамери, перерізати проводи живлення відеокамер, продовжувати демонтувати рекламну вивіску, викрадати мікрофони і гофротруби системи відеоспостереження.
Взявши в руки два телефони та включивши функцію відео- і звукозапису, особа 1 запропонував даним поліцейським припинити вчиняти злочини даними зловмисниками, однак вони на це не реагували.
Тоді особа 1 під відеозапис попередив даних поліцейських, якщо вини не припинять викрадання і пошкодження його майна даними зловмисниками, то він буде змушеним скористатися положенням ст.207 КПК України щодо затримання даних осіб до приїзду оперативно-слідчої групи і з’ясування всіх обставин справи. У відповідь поліцейські патрульні попередили особу 1 про те, щоби він не мішав зловмисникам «працювати» (тобто, надалі пошкоджувати і викрадати його майно).
Тоді особа 1 підійшов до зловмисників і застеріг їх від продовження псування і викрадання його речей до приїзду слідчих, оперуповноважених і криміналістів, на що вони не відреагували.
Тоді особа 1 підійшов до одного із зловмисників і намагався зняти його з драбини, однак відразу відчув як його хтось схватив руками за шию та почав душити, а інший – бити по голові і заломлювати руки до заду. Коли особа 1 вирвався і подивився назад то побачив цих же самих трьох поліцейських, які ще декілька хвилин стояли біля проїзної частини дороги, приблизно в 30 метрах, однак швидко підбігли щоби нанести особі 1 тілесні ушкодження, тим самим виявивши себе активними співучасниками у викраденні і пошкодженні його майна (ознаки ст.121, 185, 365, 296 ККУ).
Після акту нанесення тілесних ушкоджень особі 1, патрульні поліцейські Тесленко Руслан Олексійович, Ярмоленко Олег Володимирович та Гебрян Юрій Іванович утворили живий щит за рахунок маси свого тіла та не пропускали його до зловмисників, які в той самий час обрізали відеокамери, мікрофони, проводи, гофротрутби, прожектори та інше майно, яке відразу відносили у свої автомобілі.
Крім того, коли зловмисники почули від особи 1 що решта уцілілих відеокамер продовжують записувати і архівувати зроблені відеозаписи вчинення ними кримінальних правопорушень, включаючи їх розмову, останні почали перерізувати проводи живлення і робити коротке замикання з надією вивести з ладу відеореєстратор і жорсткі диски з архівним матеріалом.

Перебуваючи і надалі в щільному оціпленні тілами даних патрульних поліцейських, особа 1 здогадався, що це можуть бути не справжні поліцейські, або психічно хворі працівники поліції, тому в ту ж мить викликав швидку психіатричну бригаду. Приблизно в 12 годин і 10 хвилин 29.08.2017 року на місце події прибула швидка психіатрична допомога у складі 5 (п’яти) медпрацівників (лікар СПБ Курочкін С.П., номерний знак 7009, фельдшер – Сахно Т.І., молодша медична сестра – Йовенко О.В.). Однак, оскільки дані патрульні поліцейські також зателефонували комусь і викликали допомогу, то на місце події також приїхала заступник командира роти управління патрульної поліції лейтенант Лисенко Альбіна Олексіївна (жетон 0000862, ДПП 000298). Остання активно втручалася в роботу медиків і постійно перешкоджала їх професійній роботі. Паралельно, лейтенант Лисенко Альбіна Олексіївна активно погрожувала особі 1 розправою за нібито створення умов загрози життю зловмисників, яким він заважав нищити і викрадати його майно, які за словами даного лейтенанта, перебували на драбині могли оступитися і впасти та отримати тілесні ушкодження. Незабаром прибула довгоочікувана слідчо-оперативна група з Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві, під час роботи якої всі зловмисники повтікали з місця вчинення злочину, разом із даними патрульними поліцейськими і лейтенантом Лисенко А.О.
Цього ж самого дня особа 1 зателефонував на гарячу урядову телефонну лінію підприємців та поскаржився на усіх цих чотирьох поліцейських, включаючи лейтенанта Лисенко А.О. щодо перевищення ними своїх повноважень, нанесення йому тілесних ушкоджень, співучасті патрульних поліцейських у викраданні і пошкодженні його майна.
07.11.2017 року, листом за № В-9150/41/11/02-2017 особу 1 було повідомлено заступником начальника Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції у м.Києві Євдокимовим Дмитром Андрійовичем про те, що за результатами проведеного службового розслідування, вищевказані чотири «…працівники УПП у м.Києві ДПП діяли в межах законодавства та відповідно до повноважень, наданих Законом України «Про Національну поліцію», Кодексом України про адміністративні правопорушення, Кримінальним Кодексом України; факт неправомірних дій інспектора роти № 6 батальйону №2 полку №1 УПП у м.Києві ДПП лейтенанта поліції Тесленка Руслана Олексійовича, не знайшов свого підтвердження» (ознака ст.366, 365, 396, 368 КК України).
Саме у такий спосіб заступник начальника Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції у м.Києві Євдокимов Дмитро Андрійович покрив вчинені злочини лейтенанта Лисенко А.О., Тесленко Р.О, Ярмоленко О.В. та Гебрян Ю.І., при цьому перевищивши власні повноваження і вчинивши службове підроблення, при цьому явно з корисливих для себе мотивів.
Останнє доказується наявними в особа 1 документами про звернення за медичною допомогою до служби швидкої медичної допомоги, відкриттям карної справи, проходженням судово-медичної експертизи, відеозаписами і звукозаписами з відеореєстратора та з мобільних телефонів, даними протоколів виявленого пошкодження майна, підписами понятих, фотографіями криміналістів, наявними свідками.
Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень заступником начальника Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції у м.Києві Євдокимовим Д.А. мають всі ознаки злочину, що передбачені ч.2 ст.364, ч.2 ст.368, ч.2 ст.366, ч.1 ст.396 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування. Враховуючи те, що листа складала уповноважена особа Ільїнова, то є сенс вважати її теж причетною до вчинення зазначених кримінальних правопорушень.
Крім того, як для даного випадку, позиція Євдокимова Д.А. і уповноваженої Ільїнової є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до правоохоронних органів та до керівників держави вцілому, що явно на руку зовнішнім ворогам нашої держави.
Євдокимов Д.А. і Ільїнова, явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, перевищили службові повноваження, тим самим саботуючи роботу правоохоронних органів. Саботаж і бойкотування належної роботи Управління патрульної поліції в м.Києва прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам нашої держави. Євдокимов Д.А. і Ільїнова вчиняють посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України.
Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України.
Навмисна протидія нинішній державній політиці Євдокимовим Д.А. і Ільїновою, як посадовими особами, вже розчарувала певну частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення. Вищенаписане дає явні підстави вважати, що в діяльності Євдокимова Д.А. і Ільїнової наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ст.111 КК України. Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень Євдокимовим Д.А. і Ільїновою мають всі ознаки злочину, що передбачені ч.2 ст.364, ч.2 ст.368, ч.2 ст.366, ч.1 ст.396, ч.1 ст.111 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування. З цього приводу нами були подані відповідні заяви до ГСУ СБУ, ГСУ ГПУ та ГПД НАБУ про вчинені кримінальні правопорушення Євдокимовим Д.А. і Ільїновою. Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних структур, міжнародного резонансу, небайдужої громадськості і адекватної реакції мас-медіа.

yevdokimov-dmitro-andrijovich-shaxrajstvo

yevdokimov-dmitro-andrijovich-uxvala

uxvala-yevdokimov-dmitro-andrijovich

Підписатися
Сповістити про
19 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Джулі
6 роки тому

як міг Арсеній Яценюк поставити цього сепаратистського москалюку-виродка на таку важливу посаду? мало того що керує київською поліцією наркоман Зозуля Ю.Г., так він підсунув киянам іще і сепара та перевертня!

Олександр
6 роки тому
Відповісти  Джулі

У меня даже есть копия решения суда, где этого наркомана привлекают к ответственности.

Льоня
6 роки тому

Якби ж цей сепаратиське бидло Д.Євдокимов хоча би був психічно здоровим, а тож ба які глюки викидає: називає законними вчинки панконоїдів і гомосєків Тесленко Руслана Олексійовича, Ярмоленко Олега Володимировича, Гебрян Юрія Івановича які на 100% спалилися перед відеореєстратором і людьми усього дев’яти поверхового будинку!

Анастасія
6 роки тому

Який з цього смердючого кацапа поліцейський? У нього на лобі написано що він підрас і найманець-сепаратист! Хіба Дмитро Євдокимов не має розмовляти по-українськи на особистих прийомах? Хіба закон не стосується цього виродка? Нехай у Тюмень їде і там лялякає по ДНР-івськи! Чемодан-Вокзал-ДНР, або на гілляку смердючого мусора!

Анастасія
6 роки тому

на скільки я зрозуміла що дмитро євдокимов в менти подався після того як став адвокатом. тоді звідки в нього ця ментівська твердолобість, шахрайство і зухвалість? таке враження що він давно шукає народного месника, який відважиться препарувати його смердюче брюхо

Руся
6 роки тому

Люди, кого образив цей чорномазий нігер, швидше приєднуйтесь до відкритої кримінальної справи в НАБУ. Таких як він збоченців потрібно показово саджати в обезьянник. Там давно уже чатують урки на його адвокатську товсту задницю

Алла
6 роки тому

Ця корупційна тварина роками покриває практично всіх маніяків, підерів, шизоїдів та інших недолюдів, одітих у форму поліцая. Пора цю бидлоту нагодувати американськими банкнотами щоби у нього заворот кишок наступив і щоби більше у нього нагоди не було покривати злочини

Діна
6 роки тому

досі не реалізоване адвокатське чмо, педік, збоченець і жополиз…

Орися
6 роки тому

А чого кияни чекали від тамтешньої поліції якщо один є наркоманом а інший – педком!

Марта
6 роки тому

яка влада – така і поліція! якщо при владі одні наркомани і гоміки, то і в поліції – наріки і педіки!

Уля
6 роки тому

Не часто таке у цивілізованому світі побачиш щоб пархаті олігархи навіть в поліцію пропихували пархатих. придивіться на кучерявого педіка Д.Євдокимова і більше сумнівів не буде!

Юрій
6 роки тому

цікаво, а пархатим теж пархаті дупу підмивають? скоро і там служитимуть одні палестинці

Ольга
6 роки тому

тільки пархаті могли розвалити гідну роботу міліції, сбу і прокуратури. а все чому – бо тільки вони могли реально боротися з чумою 21 сторіччя!

Ада
6 роки тому

хіба могло б таке бути в америці щоб поліцейські побили людину і стояли на шехері, поки злочинці викрадали майно побитого? а цей пархатий спідоносний педофіл ще й активно захищає таких злочинних панків-поліцейських

Глен
6 роки тому

Этих мусоров-дебилов нужно отлавливать и давить в темных подворотнях чтобы желания небыло вредить украинскому народу, который их непосильно тащит на своих голодных горбах!

Андрей
6 роки тому

…и в первую очередь нужно начать из пархатой семьи Д.Евдокимова и наркомана Зозули

Мурат
4 роки тому

А Євдокимов Д.А. і досі там працює? Нічого не змінилося.

Коля
3 роки тому

поліцейське мурло Євдокимов мало того що є геєм, але і підером рідкого гатунку. як могла ця тупорила мерзота взагалі попасти в поліцію із повністю атрофованими мізками? навіть звичайна мавпа набагато розумніше цього рижого і напівлисого урода, який толком навіть і говорити не вміє. я впевнений що ця тварюка купила диплом юриста, а згодом – підставив свій смердючий зад під триперний хер Авакова і тому получив свою посаду в поліції, якою по суті до тепер не знає як користуватися і що з нею робити. такого єбанутого ватніка я ще не бачив в своєму житті серед усього загалу мусорків.

Костя
3 роки тому

Якого ж за розміром саме ця кучерява іудейська барига відвалила хабара, що його таким неучем взяли на роботу в поліцію та ще й обдарували такою великою посадою? Тому чи потрібно дивуватися, що практично всі патрульні поліцейські у Києві є гвалтівниками, вимагачами та наркоманами? Цю кучеряву сучку потрібно чемно запросити до газової камери, тоді і порядок в Києві буде!