Зеленський Володимир Олександрович

Зеленський В.О. кришує наркобізнес і корупцію, знищує людей

АПУ, Госучреждения, Новости, Самые важные новости

Статтею 104 Конституції України зазначається, що “…Президент України складає таку присягу:
“Я, Зеленський Володимир Олександрович, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі…”.
Статтею 102 Конституції України передбачено, що “Президент України є главою держави і виступає від її імені. Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина. Президент України є гарантом реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору”.
Статтею 40 Конституції України встановлено, що «Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк».
В ст.21 Конституції України записано, що «Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.
Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними».
Статтею 30 Конституції України констатовано, що «Кожному гарантується недоторканність житла. Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду».
В статті 41 Конституції України закріплено таке: «Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності. Право приватної власності набувається в порядку, визначеному законом. Громадяни для задоволення своїх потреб можуть користуватися об’єктами права державної та комунальної власності відповідно до закону. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним. Примусове відчуження об’єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього і повного відшкодування їх вартості.
Примусове відчуження таких об’єктів з наступним повним відшкодуванням їх вартості допускається лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану. Конфіскація майна може бути застосована виключно за рішенням суду у випадках, обсязі та порядку, встановлених законом».
Статтею 108 Конституції України констатовано, що “…Повноваження Президента України припиняються достроково у разі: 1) відставки; 2) неспроможності виконувати свої повноваження за станом здоров’я; 3) усунення з поста в порядку імпічменту; 4) смерті.
На підставі фундаментальних принципів правової держави, особа 1 від імені фізичної і юридичної особи звернувся 07.03.2020 року із своїм помічником особа 2 до Офісу Президента України Зеленського Володимира Олександровича з метою отримання схвалення і надання допомоги Президента України у організації та проведення експрес-навчання головних лікарів усіх комунальних закладів охорони здоров’я України методикам профілактики та лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ), гострого респіраторного захворювання, важкого гострого респіраторного синдрому, близькосхідного коронавірусного респіраторного синдрому та коронавірусного захворювання COVID-19 (спричинене коронавірусом SARS-CoV-2) авторським методикам, які особа 1 розробив і має підтвердження ефективності у 99%.
Крім цього, на підставі Конституції України, Закону України “Про звернення громадян”, Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» особа 1 подав на особистому прийомі в Офісі Президента України п’ять заяв (вх.№22/012773-26П від 07.03.2020 року, вих.№2/03/06 від 06.03.2020 року, вих.№5 від 06.03.2020 року, вих.№4/03/06 від 06.03.2020 року та вих.№ 4/03/06 від 06.03.2020 року) з повідомленням про:
1) Корупцію, безчинність і свавілля в КМДА (в тому числі в діях голови КМДА Кличка В.В. і в діях його заступників, в Департаменті містобудування і архітектури, Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища, в КП «Київреклама»);
2) Корупцію, безчинність і свавілля в Солом’янській у місті Києві державної адміністрації (в тому числі в КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва», в відділі контролю за благоустроєм Солом’янської у місті Києві державної адміністрації;
3) Корупцію, безчинність і свавілля в Дарницькій у місті Києві державній адміністрації (в тому числі в КП «Керуюча компанія з обслуговування нежитлового фонду Дарницького району м.Києва», в відділі контролю за благоустроєм Дарницької у місті Києві державної адміністрації);
4) Тривале не виконання КМДА Рішення Окружного адміністративного суду (понад 11 місяців);
5) Перешкоджання КМДА впродовж 32 місяців законній господарській діяльності приватного підприємства (що спричиняє несплату податків державі, а власнику підприємства – збитку і банкротство);
6) Корупцію, безчинність і свавілля в органах ДФС, що призводить до недоотримання державою сотень мільярдів гривень на рік;
7) Корупцію, безчинність і свавілля в діяльності ДСА, ВРП, в загальних судах м.Києва та Рівненської обл.;
8) Корупцію, безчинність і свавілля в діяльності Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та у Вищому антикорупційному суді (на прикладі особливо бездарних, безграмотних, злочинних суддях: Воронько Володимира Дмитровича, Мойсак Сергія Мирославовича, Широкої Катерини Юріївни, Олійник Оксани Вікторівни, Мовчан Наталії Володимирівни, Хамзіна Тимура Рафаїловича, Михайленко Віри Володимирівни, Боднар Сергія Богдановича, Чорної Валерії Вікторівни, Калугіної Інни Олегівни, Панкулича Віктора Івановича, Павлишин Олега Федоровича, Никифорова Андрія Сергійовича, Чорненької Даниїли Степанівни, Михайленко Дмитра Григоровича, Панаід Ігоря Васильовича, Глотова Миколи Сергійовича, Семенникова Олександра Юрійовича), які перешкоджають поступленню в скарбницю держави сотень мільярдів гривень на рік;
9) Рейдерство, незаконне зайняття земельних ділянок, незаконне будівництво, незаконну реконструкцію будівель, незаконне облаштування прибудинкових територій, зведення незаконних прибудов до житлового і нежитлового фонду, незаконну реконструкцію житлових і нежитлових споруд, самовільне облаштування вхідної групи, незаконного розміщення рекламних засобів (які загрожують життю і здоров’ю перехожих громадян та мешканцям будинків), незаконне ведення господарської діяльності, несплата податків, приховування найманої робочої сили від належної реєстрації, що спричиняє недоотримання державою сотні мільярдів гривень на рік;
10) Побори і вимагання хабарів чиновниками з РДА і КМДА, переслідування суб’єктів господарювання;
11) Тотальну бездіяльність у всіх правоохоронних органах та про корупцію в них;
12) Тотальну бездіяльність в органах прокуратури та про корупцію в них;
13) Економічну недоцільність в фінансуванні ДБР, НАБУ, ВАКС, АП ВАКС, СБУ та про корупцію в них;
14) Саботаж і диверсії в діяльності усіх органів виконавчої влади;
15) Не проведення досудового розслідування усіма правоохоронними органами і органами прокуратури;
16) Не виконання рішень слідчих суддів СБУ, НАБУ, ДБР, НП України та органами прокуратури;
17) Антидержавну діяльність суддів, правоохоронних органів, чиновників, ВРП, органів прокуратури;
18) Замовне засудження громадян до позбавлення волі та застосування до них тортур;
19) Приховування правоохоронними органами і органами прокуратури важких злочинів, в тому числі фактів вбивства, замаху на вбивство, грабіж, розбій та розкрадання державного майна;
20) Участь правоохоронних органів і органів прокуратури у виробництві і збуту наркотиків, а також незаконного видобутку і продажу (закордон) бурштину;
21) Незаконне тримання в багаторічній (?) черзі учасника бойових дій, записаного на особистий прийом до Голови Офісу Президента України.
При цьому, особа 1 надавав Президенту України Зеленському В.О. список конкретних імен чиновників та посадових осіб з числа правоохоронних органів і органів прокуратури, що вчиняли та продовжують вчиняти вищезазначені протиправні дії, а також їх посади та місце роботи.
Крім цього, особа 1 в окремому порядку просив Президента України Зеленського В.О. не перекидати подані на його ім’я п’ять заяв в руки оскаржуваним особам, так як ст.7 Закону України “Про звернення громадян” не дозволяє цього робити, не кажучи вже про те, що чиновники не можуть самі себе карати.
Однак, взамін того, що б діяти у відповідності до вимог статті 104 Конституції України (Президент мусить “…обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі”), а також відповідно вимогам статті 102 Конституції України (Президент є гарантом “додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина”), нехтуючи неодноразовим усним і письмовим проханням особи 1, Президент України Зеленський В.О. вдруге порушив вимоги Закону України “Про звернення громадян”, Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», практично усіх існуючих антикорупційних Законів України та перекинув цих п’ять заяв на розгляд оскаржуваним особам.
Президента України Зеленського В.О. не зупинило навіть те, що у тексті вказаних заяв особа 1 зазначав, що на всіх оскаржуваних посадових осіб він відкрив біля 25 кримінальних справ, а також те, що в додатках до вказаних заяв знаходилися копії цих самих витягів з ЄРДР, що не дозволяло Зеленському В.О. в черговий раз перекидати дані заяви на розгляд в руки оскаржуваним чиновникам. А якщо врахувати той факт, що Президент України наділений дюжиною повноважень, а також те, що Україна перебуває на межі дефолту, в той час як його корумповані кадри (держслужбовці) позбавляють країну отримання грошових надходжень на сотні мільярдів гривень у рік, то було цілком логічним і доречним що б впродовж однієї доби усіх цих корупційних і саботажних чиновників було звільнено та притягнуто до кримінальної відповідальності (в тому числі його товаришем-клоуном-Бакановим Іваном Геннадійовичем).
Однак цього всього не відбулося з незрозумілих для нас причин. Злочинне неробство, недбальство і протиправна діяльність Президента України наштовхує на логічний висновок, що Зеленського В.О. цілком влаштовує та надкритична ситуація, яка зараз склалася в нашій державі та навколо неї. Президент Зеленський В.О. своїм неробством і протиправною діяльністю призводить до:
– вимирання населення України або значного скорочення його від епідемії коронавірусу;
– дефолту, так як сотні мільярдів гривень продовжуватимуть щорічно осідати в кишенях корупціонерів, а не поступають в державну скарбницю;
– поширення корупції, безчинності і свавілля в КМДА (в тому числі особисто головою КМДА Кличком В.В. і всіма його заступниками, Департаментом містобудування і архітектури, Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища, КП «Київреклама»);
– поширення корупції, безчинності і свавілля в Солом’янській у місті Києві державної адміністрації (в тому числі КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва», у відділі контролю за благоустроєм Солом’янської у місті Києві державної адміністрації);
– поширення корупції, безчинності і свавілля в Дарницькій у місті Києві державній адміністрації (в тому числі КП «Керуюча компанія з обслуговування нежитлового фонду Дарницького району м.Києва», у відділі контролю за благоустроєм Дарницької у місті Києві державної адміністрації);
– подальшого не виконання КМДА Рішення Окружного адміністративного суду;
– подальшого перешкоджання КМДА законній господарській діяльності приватного підприємства (що викличе несплату податків державі, а власнику підприємства – збитку і банкротства);
– поширення корупції, безчинності і свавілля в органах ДФС (що вплине на недоотримання державою податків на сотні мільярдів гривень на рік);
– поширення корупції, безчинності і свавілля в діяльності ДСА, ВРП, в усіх загальних судах м.Києва та в декотрих загальних судах Рівненської області;
– поширення корупції, безчинності і свавілля в діяльності Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та у Вищому антикорупційному суді (на прикладі особливо бездарних, безграмотних, злочинних суддях: Воронько Володимира Дмитровича, Мойсак Сергія Мирославовича, Широкої Катерини Юріївни, Олійник Оксани Вікторівни, Мовчан Наталії Володимирівни, Хамзіна Тимура Рафаїловича, Михайленко Віри Володимирівни, Боднар Сергія Богдановича, Чорної Валерії Вікторівни, Калугіної Інни Олегівни, Панкулича Віктора Івановича, Павлишин Олега Федоровича, Никифорова Андрія Сергійовича, Чорненької Даниїли Степанівни, Михайленко Дмитра Григоровича, Панаід Ігоря Васильовича, Глотова Миколи Сергійовича, Семенникова Олександра Юрійовича), які перешкоджають поступленню в скарбницю держави сотень мільярдів гривень на рік;
– популяризації рейдерства, незаконного зайняття земельних ділянок, незаконного будівництва, незаконної реконструкції будівель, незаконного облаштування прибудинкових територій, зведення незаконних прибудов до житлового і нежитлового фонду, незаконної реконструкції житлових і нежитлових споруд, самовільного облаштування вхідної групи, незаконного розміщення рекламних засобів (які загрожують життю і здоров’ю перехожих громадян та мешканцям будинків), незаконного ведення господарської діяльності, несплати податків, приховування найманої робочої сили від належної реєстрації, що спричинить подальшого недоотримання державою сотень мільярдів гривень на рік;
– популяризації поборів і вимагательства хабарів чиновниками з РДА і КМДА, подальшого переслідування суб’єктів господарювання представниками влади;
– подовження бездіяльності правоохоронних органів та корупційних дій;
– подовження бездіяльності в органах прокуратури та корупційних дій;
– знекровлення економіки корупційним непотребом: ДБР, НАБУ, ВАКС, АП ВАКС, СБУ;
– загострення економічної кризи через саботаж і диверсії в діяльності усіх органів виконавчої влади;
– різкого загострення криміногенної атмосфери в державі;
– страйків, громадської непокори і численних заворушень в державі;
– державних переворотів, можливої втрати незалежності України;
– неконтрольованої діяльності правоохоронних органів і органів прокуратури;
– втрати чималої частки державного майна, збільшення випадків вбивств, популяризація кілерства;
– не підконтрольності правоохоронних органів і органів прокуратури уряду;
– неконтрольованої поведінки чиновників, не контрольованості дій органів законодавчої і виконавчої влади.
Сумарним результатом протиправної діяльності Зеленського В.О., за наслідками розглянутих уповноваженими органами п’яти заяв, жодних мір щодо висвітлених особою 1 фактів корупції, бандитизму, саботажу, державної зради, розтрати державного майна, приховування злочинів, перевищення повноважень, вчинення підроблень, надання допомоги злочинним особам і організованим кримінальним угрупуванням, бездіяльності і службової недбалості та перешкоджання законній господарській діяльності прийнято не було.
Оскаржувані чиновники надіслали особі 1 лише формальні відписки, а в декотрих із них навіть вдавалися до пропозицій щодо надання чиновникам КМДА хабарів за повернення незаконно вилученого майна (не дивлячись на те, що Окружним адміністративним судом уже було зобов’язано КМДА, ще 2,5 роки тому назад, повернути це саме майно разом із коштами, сплаченими особою 1 в якості судового збору).
Поза тим, з метою помсти, оскаржувані чиновники вдалися до каральних мір по відношенню до особи 1, так як майже усі кримінальні провадження, які особа 1 зазначав в своїх заявах в контексті тривалого не проведення розслідування, були відразу закритими навіть без визначення процесуального статусу заявника, без виконання ухвал суду щодо вчинення низки процесуальних і слідчих дій, без розгляду клопотань, без проведення допиту заявника, без проведення допиту свідків і допиту осіб, які вчинили тяжкі злочини (в тому числі вбивство, замах на вбивство, виготовлення та збут наркотиків, незаконне видобування бурштину і його продаж за кордон, проникнення в чужий будинок та незаконне проживання в ньому, рейдерство, хуліганство, розбійний напад, нанесення тілесних ушкоджень працівниками поліції, а також без надання особі 1 копій Постанов з метою перешкоджання його законному праву на їх оскарження в суді, що передбачено положенням ст.284 КПК України, ст.55, 129 Конституції України та практикою ЄСПЛ.
Наприклад, було незаконно об’єднано керівником прокуратури м.Києва Р.Говдою 250 кримінальних справ в одне єдине – з №42015100040000162, яке також було закрито. Також, було закритим не розслідуване кримінальне провадження за № 42018181200000106, яке стосувалося розкрадання державного майна, виготовлення і збуту наркотиків. Також, було закритим зовсім не розслідуване кримінальне провадження за № 52018000000001092, яке стосувалося злочинних дій керівника і заступників керівника прокуратури Рівненської області, навіть не дивлячись на звернення особи 1 до керівника прокуратури Львівської області щодо не підсудності даного провадження СУ ГУ НП у Львівській області. Різновидом застосованих репресій до особи 1 також явилося те, що Київська місцева прокуратура №9, Сарненська місцева прокуратура Рівненської області та Генеральна прокуратура України продовжують роками не виконувати вимоги слідчих суддів Солом’янського районного суду м.Києва та Кузнецовського міського суду Рівненської області – не вносити відомості до ЄРДР.
В той же самий час Володимир Зеленський, в якості покарання за вчинені злочини, вирішує підвищити керівника Київської місцевої прокуратури №9 Чечотку Ірину Романівну до рівня Голови Солом’янської РДА у м.Києві. Це саме стосується і Венедіктової Ірини Валентинівни,” яку за її злочини в межах ДБР Володимир Зеленський підвищив до рівня Генерального прокурора України.
Виходячи з положення статті 108 Конституції України (стосовно дострокового припинення повноважень Президента України) небезпідставно вважаю, що зараз є суттєві причини для усунення Володимира Зеленського від обов’язків Президента України через його неспроможність виконувати свої повноваження за станом здоров’я. Саме це і може пояснити, чому Президент України Зеленський В.О. уже другий рік підряд вчиняє цілком неадекватні вчинки, призначає на ключові посади злочинних осіб, не звільняє з займаних посад корупціонерів і саботажників, приховує злочини посадових осіб, оплачує своїх однопартійців за голосування у Верховній Раді України за завідомо шкідливі для нашої держави закони, втручається у діяльність нормальних суддів, приховує діяльність злочинних суддів і ВРП, приховує діяльність організованих кримінальних угрупувань, які займаються виробництвом і збутом наркотиків, приховує діяльність організованих кримінальних угрупувань, які займаються незаконним видобуванням і збутом бурштину, кришує бездіяльність усіх правоохоронних органів і органів прокуратури, використовує НАБУ і СБУ для вирішення міжкланових конфліктів, використовує НАБУ і СБУ для вирішення власних комерційних і політичних амбіцій, і т.д.
Також, ненормальність Зеленського В.О. може пояснити його дуже часта самозаперечливість: звільняючи з посади Міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун він посилався на відсутності у неї вищої медичної освіти, однак згодом поставив Міністром охорони здоров’я України та головою Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції (СНІДу) Скалецьку Зоряну Степанівну, яка не мала навіть середньої медичної освіти, яка принаймні була в Уляни Супрун. Це саме стосується і посади голови СБУ, куди заткнув свого товариша клоуна Баканова Івана Геннадійовича, який не має відповідної освіти і навичок.
Тому і не дивно, що Баканов І.Г. жодної ухвали суду ще не виконав з моменту свого працевлаштування до СБУ, не дивлячись на наші численні до нього з цього приводу звернення і навіть відкриття на нього багатьох кримінальних проваджень. Також яскравим прикладом неадекватності і злочинності Президента України Зеленського В.О. є те, що він відмовився від безкоштовної допомоги особи 1 у вирішенні питань щодо гарантованого попередження поширення коронавірусного захворювання COVID-19 (спричинене коронавірусом SARS-CoV-2) та від авторського лікування уже наявних хворих. Яка б ще країна в світі відмовилась би від безкоштовної допомоги у авторській профілактиці (гарантованого попередження) на коронавірусне захворювання COVID-19 (спричинене коронавірусом SARS-CoV-2) та від авторського лікування?
Потрібно бути останнім придурком що б відмовитися від того, про що увесь цивілізований світ досі мріє!
З цього витікає тільки те, що Президент України Зеленський В.О. є явно хворим на психічні розлади або являється важно наркозалежним, з комплексом психічних і соматичних змін. За обох цих підстав Президент України Зеленський В.О. не може і надалі виконувати свої обов’язки та підлягає негайному відстороненню від займаної посади Президента України на підставі ч.2 статті 108 Конституції України (неспроможності виконувати свої повноваження за станом здоров’я).
В статті 7 Закону України “Про звернення громадян” (Заборона відмови в прийнятті та розгляді звернення) зазначається: “Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов’язковому прийняттю та розгляду. Забороняється відмова в прийнятті та розгляді звернення з посиланням на політичні погляди, партійну належність, стать, вік, віросповідання, національність громадянина, незнання мови звернення. Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об’єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п’яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обгрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз’ясненнями. Забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.
Перешкоджання законній діяльності профспілок або їх органів може виразитись у: встановленні будь-яких обмежень трудових, соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод громадян, гарантованих Конституцією і законами України, у зв’язку з належністю або неналежністю до профспілок чи певної профспілки, вступом до неї або виходом із неї; порушенні гарантій, які встановлені законом для працівників підприємств, установ або організацій, обраних до профспілкових органів; невиконанні роботодавцем обов’язку щодо створення належних умов для діяльності профспілкових організацій; невиконанні законного рішення профспілки; створенні перепон для об’єднання профспілок в асоціації; незаконному втручанні в організацію та порядок проведення зборів, конференцій, інших заходів, які проводяться профспілками відповідно до закону; примусовому розпуску, припиненні, а також забороні діяльності профспілок, їх об’єднань у не судовому порядку; позбавленні їх права власності на будь-яких інших, крім судового рішення, підставах; створення перепон щодо укладання профспілками колективних договорів, угод та здійснення контролю за їх дотриманням; ненаданні службовими особами відомостей, що стосуються умов праці, додержання законодавства про працю тощо. Перешкоджання законній діяльності громадських організацій або їх органів може проявитись у будь-яких діяннях, у тому числі із числа описаних вище, які спрямовані на створення перепон у виконанні громадськими організаціями або їх органами Їх статутних завдань, реалізації прав, включаючи право на майно та кошти, придбані в результаті господарської та іншої комерційної діяльності, обмеження прав і свобод громадян у зв’язку з їх належністю або неналежністю до об’єднань громадян. Перешкоджання може виразитись також у погрозах, насильстві або іншому протиправному впливі на керівників чи інших членів профспілок, політичних партій або громадських організацій та їх органів з метою не допустити виконання ними своїх повноважень чи домогтися прийняття неправомірного рішення з боку цього представника чи профспілкового органу. Об’єктивну сторону розглядуваного злочину утворює перешкоджання законній діяльності об’єднанню громадян з будь-яким статусом і будь-якого рівня (ланки): громадському об’єднанню з всеукраїнським, місцевим чи міжнародним статусом; первинній; місцевій, обласній, регіональній, республіканській чи іншій профспілковій організації; республіканській структурі політичної партії чи її місцевим осередкам; органу таких об’єднань будь-якого рівня (центральному чи місцевому, вищому (з’їзду, конференції, зборам) чи виконавчому); керівникам чи іншим представникам таких об’єднань чи їх органів.
Якщо спосіб перешкоджання сам по собі є злочинним (перевищення влади або службових повноважень, заподіяння тілесних пошкоджень, погроза вбивством, службове підроблення, порушення рівноправності громадян), то вчинене за наявності для того підстав слід кваліфікувати за сукупністю злочинів – за ст.170 та ст.365, 121, 122, 129, 366, 161 ККУ. Цей злочин вважається закінченим з моменту вчинення дій чи бездіяльності, які спрямовані на перешкоджання законній діяльності зазначених об’єднань громадян або їх органів. Суб’єктивна сторона злочину характеризується умислом.
У відповідності до ст.68 Конституції України, кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. У відповідності до ст.64 Конституції України (Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією.
Отож, хіба не за ці всі стандарти конституційного права щодня і на протязі майже п’яти років гинуть в АТО найперспективніша, найсвідоміша і найпатріотичніша молодь України? Президент України Зеленський В.О. явно через свою корумпованість, безграмотність, нахабність, бездарність, протиправність і неадекватність напевно уже забув про героїзм Небесної Сотні і про десятки тисяч загиблих воїнів АТО, які віддали свої безцінні життя за право решти українського народу жити без ярма на своїх шиях і у відповідності до європейських стандартів прав людини. Більше цього, Зеленський В.О. саме у такий спосіб сплюндровує добру пам’ять про загиблу Небесну Сотню і бійців АТО, нівелюючи своїми неправомірними діями героїчні досягнення українського народу. Сподіватимемося, що у м.Києві знайдуться виживші ветерани АТО і учасники Майдану, які частенько влаштовуватимуть цій ганебній особі фекальну люстрацію, якщо Верховна рада України і Голова Конституційного Суду не бажають реагувати на це неподобство у визначений спосіб.
Вищенаписане дає підстави вважати, що в діяльності Президента України Зеленського В.О. є склад кримінального правопорушення, що передбачене ч.2 ст.366, ч.2 ст.367, ч.2 ст.364, ч.2 ст.368, ч.3 ст.369-3, ч.1 ст.396, ч.2 ст.256, ч.3 ст.382, ч.2 ст.15, ч.5 ст.27 КК України. Однак, якщо врахувати ще й те, що вищевказані порушення також витікають з предмету громадської діяльності особи 1, яка делегована йому Міністерством юстиції України, то протиправну діяльність Зеленського В.О. слід розцінювати як таку, що направлена на зумисне перешкоджання виконанню його громадських обов’язків і тягне за собою додаткову кримінальну відповідальність, що передбачена ст.170 КК України. Крім цього, як для даного випадку, дії Зеленського В.О. є явно антидержавними, що направлені на підрив довіри громадськості до органів державної влади і керівників держави в цілому, що явно на руку зовнішнім ворогам України. Зеленський В.О., явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, перевищує свої службові повноваження, вчиняє службові підроблення, перешкоджає громадській діяльності, допускає недбальство і бездіяльність, приховує вчинені злочини, надає допомогу злочинним особам і організованим кримінальним угрупуванням, культивує і поширює корупцію, регулярно порушує присягу Президента України, не виконує Конституції України тим самим саботуючи роботу органу державотворчої і виконавчої ланки влади. Саботаж і бойкотування роботи державотворчої і виконавчої ланки влади прирівнюється до шпіонажу і зраді інтересам держави. Зеленський В.О. умисно вчиняє посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки не розпочалися воєнні дії в м.Києві. Навмисна протидія нинішній державній політиці Зеленським В.О. вже розчарувала значну частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення. Зазначене підтверджує, що в діяльності Зеленського В.О. наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачене ч.1 ст.111 КК України. Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень Зеленським В.О. мають всі ознаки злочину, що передбачені ч.2 ст.366, ч.2 ст.367, ч.2 ст.364, ч.2 ст.368, ч.3 ст.369, ч.1 ст.396, ч.2 ст.256, ч.3 ст.382, ч.1 ст.111, ст.170, ч.2 ст.15, ч.5 ст.27 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей і є підставою для початку проведення досудового розслідування. З цього приводу були подані відповідні заяви до ГПД НАБУ, ГСУ ГПУ і ГСУ СБУ про вчинені кримінальні правопорушення Зеленським В.О. Очікуємо результатів адекватного реагування ГПД НАБУ, ГСУ ГПУ, ГСУ СБУ, Верховної Ради України і Конституційного Суду стосовно вчасного внесення відповідних відомостей до ЄРДР та вирішення питання щодо дострокового припинення повноважень Президента України у зв’язку із станом його здоров’я. Також очікуємо резонансу небайдужої міжнародної і української громадськості та належної реакції не корумпованого мас-медіа.

Зеленський Володимир Олександрович відповідь 1

Зеленський Володимир Олександрович відповідь 2

Зеленський Володимир Олександрович відповідь 22

Зеленський Володимир Олександрович відповідь 3

Зеленський Володимир Олександрович відповідь 4

Підписатися
Сповістити про
37 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Орест
3 роки тому

Який тоді із Володимира Зеленського юрист, якщо він не знає що не можна надсилати на розгляд Кличку В.В. заяви (скарги), в яких йшлося про посадові злочини Кличка В.В. з відкриттям на нього кримінальних справ? Скоріше за все мільярдер Коломойський купив для Володі Зеленського, як для власного козла відпущення, диплом юриста. Або ж підробив цей самий диплом. А що стосується кадрових призначень, то Володя Зеленський точно божевільний або безперервно глючний наркоман! На всі 100% його кадри – це бездарні, неосвічені і неадекватні козли! А як для даного прикладу, то ці самі кадри ще й глузують з Володі Зеленського і постійно підставляють… Читати далі »

Юля
3 роки тому

для цього Володя Зеленський і набирав у свою ганебну партію одних лише ПТУ-шніків, цирульників, фотографів, бариг та їм ще подібних. щоб легше було керувати усім цим збродом. уявіть собі, у всіх попередніх скликаннях за ліві проекти депутати голосували в Раді за 100000-300000 доларів, а своїм лохам Володя Зеленський платить лише по 5-10 000 доларів. находите різницю? мерзота Зеленський взагалі злетів з котушок, так як товаришу Баканову з повітря дав лейтенанта, а потім поставив очільником СБУ. не хворий на голову президент не поставив би на цю посаду людину, яка віджала дві гідроелектростанції з України! подібне стосується і керівників офісу президента, офісу… Читати далі »

Слава
3 роки тому

якщо ця бездарна саранча Зеленський В. О. не зацікавилася пропозицією науковця з його ноу-хау вбезпечитися на 99% від коронавірусної інфекції, то це може означати тільки дві речі: а) що коронавірусної інфекції насправді не існує, а є банальний план іудеїв-масонів по винищенню українського народу голодомором і зниженням народжуваності шляхом загострення економічної кризи (з метою заволодіння його територіями); б) що коронавірусна інфекція насправді існує, однак наркоман Зеленський В. О. і його персональні ляльководи не зацікавлені у тому аби український народ пережив цю штучно створену епідемію і згодом міг би чинити серйозний опір при захопленні українських територій іудо-масонами. викладені тут відео (в тому… Читати далі »

Оксана
3 роки тому

маючи парламентську більшість цей підлий мерзотник міг за останній рік зробити в нашій країні що завгодно. однак ця мерзота ухитрилася не зробити абсолютно нічого доброго, крім зла, сліз і смути! ще ні один президент в Україні не мав таких абсолютних повноважень як ця бидлота, однак вони хоч що-небудь да робили для нашого з вами блага. цей же пришелепкуватий брехун і наркоман має все для того, аби безперешкодно приймати любі закони для процвітання України, однак приймає чомусь лише ті, які потенційно шкодять нашій державі і народу! за таких обставин Зеленському вже не відбрехатися! йому рано чи пізно все-одно прийдеться відповісти перед… Читати далі »

Mаряна
3 роки тому

В тому що Зеленський нічого толкового і доброго не робить для нашого українського народу, при тому що має для цього практично всі важілі і повноваження, немає дивного. Тут дивуватися потрібно нашому “геніальному” українському народові (на 70%), який обрав іудея і коміка-нехлюя президентом України. Особисто я за нього не голосувала. Продивившись ці відео я прийшла висновку, що Зеленський Володимир є державним зрадником, корупціонером, шахраєм, бандюком, неробою і взагалі – наркоманом і придурком! Нормальний і здоровий на голову президент не буде ставити друзів-коміків і цирульників міністрами, головами СБУ і АПУ, Генеральним прокурором, головами ВРУ, особистими радниками, головами РДА, головами обласних держадміністрацій і… Читати далі »

Сара
3 роки тому

Цирюльник Зеленський, пора тобі вже тікати. Складай речі, бери з собою пархатих діточок і бігом на Ростов. Ти, жалюгідний мерзотник, стільки натворив лиха, що вже вистачить на 100 кримінальних справ! Пока ще не пізно, біжи не споглядаючи назад. І бажано бігти тим шляхом, якого свого часу проложив пахан Янукович. Принаймні це вже перевірений спосіб безперешкодної втечі “крисячою норою” до Росії. Що найголовніше – не забути прихватити чемоданчик золота і рюкзачок брюліків. Так би мовити – на чорний день!

Надя
3 роки тому

Навіть у біблії акцентується на тому, що кому з людей дається богом багато – з того і запитається ще більше. Невже цьому іудейському уроду досі ще не зрозуміло, що якщо він за час свого президентства нічого доброго не зробить, або зробить щось погане то йому так просто це не зійде з рук. Ця мерзота буде або в тюрмі гнити або буде все своє життя як Янукович ховатися по чужим країнам! А що стосується того, що учасник бойових дій стоїть п’ять років на черзі на прийом до керівника офісу президента і що його підприємству 3 роки підряд чиновники не дають працювати… Читати далі »

Віка
3 роки тому

тупорилий наркоманський підер, маючи парламенську більшість, не тільки не звільняє Авакова, який зробив з поліції особисту крамницю, однак і повертає до влади усіх мегакорупціонерів, в тому числі тих, що підлягали люстрації і які відзначилися вкрай руйнівною силою для Києва та для всієї країни: Романа Говди, Ірини Чечотки, Венедіктової Ірини, Андрій Єрмак, Іван Баканов і т.д. невже це дебільне чучело думає що не понесе за це спрпаведливої кари? під його смердючим задом крісло президента буде не вічним, а от тюрма за ним уже більше року як плаче! люди, не ведіться більше на це чмо! невдовзі будуть місцеві вибори: не допустіть того,… Читати далі »

Иван
3 роки тому

Виновата не Лена Зеленская, а Виктор Янукович, Петя Порошенко и Владимир Зеленский!

Магда
3 роки тому
Відповісти  Иван

Жінки великих диктаторів завжди відігрівали якусь роль в їх політичному житті та в реалізації їх злочинних задумів. Тому, якщо Олена повністю підтримує політику геноциду свого божевільного клоуна і нічого не робить для порятунку українського народу, то вона являється ще більшою бандиткою для нашого народу. Останнє пояснюється тим, що Олена Зеленська не наркоман і не божевільна, як її задрипаний чоловік, а тому вона не має жодних підстав для поблажливості. Все що Олена не робить – це робиться осознано і умисно (сприяння Володимиру Зеленському у вчиненні злочинів, приховування вчинених злочинів – ст. 396, 256, ст.15, ч.5 ст.27 КК України. В протилежному випадку… Читати далі »

Мойша
3 роки тому
Відповісти  Иван

витрачати вкрадені у нашої держави гроші (або здобуті злочинним шляхом кошти) – це також “сімейний” злочин! не думаю що Олена весь час витрачає на себе і своїх байстрюків лише кровно зароблені гроші, а відтак є такою ж бандиткою як і її неандерталець-чоловік. історія показує, що потрібно знищувати не лише одного диктатора, але і всю його родину: дружину, дітей і батьків, що б наступним наркоманам-президентам не було бажання повторяти злочини своїх попередників: співпрацювати з мафією, шинкувати міністерськими портфелями, брати хабарі, обкрадати державу, руйнувати економіку, розбазарювати землю та промисловість, влаштовувати геноцид і т.п.

Толя
3 роки тому

обов’язково зверніть свою увагу на звірині очі нашого Президента (на відеозаписі). таке враження що цю наркоманську потвору тільки що хтось трахнув в його смердючий пархатий задок. журналіст в спокійному тоні запитує у Володимира Зеленського про елементарну річ, а він як ота скажена псина почав настільки агресивно гавкати, що всі вени на його шиї повилазили назовні і стали наче шлангами! подібна реакція Зеленського на журналіста є проявом його неврівноваженості, тупорилості, нехлюйства, аморальності, неосвіченості, некультурності і наркозалежності. хіба від такого іудейського бариги можна очікувати якоїсь адекватності і користі для суспільства? ця шизоїдно- наркозалежна бидлота уже вчинила стільки сотень злочинів по відношенню до… Читати далі »

Ольга
2 роки тому
Відповісти  Толя

Якби таке безчинство і свавілля практикував Зеленський за кордоном, то із усієї родини жиденят Зеленського досі уже не залишилось би ані кісточки, ані клаптика їх смердючої продажної шкури! У мене в голові не вкладається, як може собі дозволити Президент України приховати злочини своєї злочинної хунти: виробництво і збут наркотиків, замовне засудження родин активістів (як засіб впливу на активістів), вчинення тортур над невинно засудженими, переслідування ветеранів війни, віджимання у ветеранів війни майна, перешкоджання здійснення законній господарській діяльності, голодомор активістів, замах на життя активістів тощо? І як Президент України може дозволити собі не виконувати 3000 рішень суду, якщо він являється гарантом Конституції… Читати далі »

Борис
3 роки тому

Боженько почув молитви зачмиреного українського народу і побачив сльози невинних дідів, бабусь і дітей та покарав сім’ю наркомана Зеленського – наділив коронавірусом (полісегментарна пневмонія). Як правили від цього уже не виживають. Радіймо гуртом друзі що наступила пора кари Господньої для цих пархатих фашистських уродів і продовжуймо надалі безперервно молитися що б ці наркоманські узурпатори-диктатори і аферисти якнайскоріше виздихали усією сім’єю разом! Хотіла пархатня влаштувати для нас геноцид, та Бог їм влаштує пекельні муки і скору кончину, і що б залишилися невитраченими вкрадені кошти банкам. Бумеранг – справа більше чим серйозна. Вова Зеленський не дозволив лікарю-новатору допомогти усім українцям оберегтися від… Читати далі »

Олег
3 роки тому

звертаю увагу зацікавлених людей на вислів цього відморозка і наркотичного хниря: “Мы тут хотим что-то хорошее сделать для страны, а вы нам мешаете”!? уявляєте, вже пройшло півтори роки як цей дебіл мріє щось “хорошее” зробити, однак чомусь цього не робить, маючи в парламенті переважну більшість, чого в історії нашої незалежної України ще ні разу не було. тоді хто насправді мішає Володимиру Зеленському зробити “хорошее”, водії чи його наркотики? а може сам він, адже щодня переслідує громадських діячів, приховує вчинені злочини корумпованих чиновників, роздає портфелі міністрів одним лише дебілам, зрадникам і диверсантам? судячи по тому, що він набрав у свою чумну… Читати далі »

Кіра
3 роки тому

продивився останнє в списку відео і зрозумів, наскільки пришелепкуватим дурачком являється наш гарант Конституції – Володимир Зеленський. на цьому відео президент Зеленський стверджує, що він постійно збирається зробити чогось дорого для людей і нашої держави, а “засранці” водії-дальнобійники йому нібито заважають це робити. як можна зрозуміти цього дебільного президента-наркомана, який робить подібні брутальні заяви, однак в той же самий час тримає біля 1,5 роки у “пільговій” черзі (на особистий прийом до керівника його офісу) учасника бойових дій, ігнорує пропозиції лікаря-винахідника позбавити весь український народ від коронавірусу, приховує факти корупції в КМДА на мільярди гривень на рік і багато ще чого… Читати далі »

Жора
3 роки тому

Цікаво, що насправді робиться у пустій голові цього клоуна-наркомана? Невже він і справді думає що йому зійдуть з рук ці безчинства, бандитизм і афери, які він щодня вчиняє проти українського народу після закінчення строку його президенства? Невже цей хнир думає, що та парламентська більшість, яку він тримає для афер, не с тане предметом його найбільшої кримінальної відповідальності? За кого цей пархатий іудей нас українців має? Думає, що продавши нашу українську землю капіталістам, кожен дюйм якої полита кров’ю наших пращурів, та заробивши на цій афері багато мільярдів доларів (в якості хабара), згодом зможе увильнути від кримінальної відповідальності? Ні, так не буде!… Читати далі »

Юра
3 роки тому

Шановний Президенте України. Чи не пора б вам особисто і вашій Адміністрації Президента звернути увагу на суцільну посадову злочинність по силовим структурам, на фінансування масових злочинів, яке Верховна Рада України в “легкої” вашої руки здійснює з дуже убогого державного бюджету на оплату масових службових злочинів ДБР, САП, НАБУ, СБУ (яких ініціюють Генеральна прокурор України Ірина Венедиктова і Іван Баканов). Інформую вас, що ваша особиста бездіяльність по не припиненню масової бездіяльності і халатності, які вчиняються силовими структурами України, перш за все ГПУ, НАБУ, САП, СБУ і ДБР, в прокуратурі м. Києва та по підрозділам поліції супроти потерпілих громадян привела до того,… Читати далі »

Тьома
3 роки тому

І на що саме розраховує це наркоманське падло, коли творить свої безчинства? Невже і справді сподівається втекти до Росії, за прикладом Януковича? Хоча до Віктора Януковича наркоші Зеленському як до небес! Янукович добре знав хто такий Арсен Аваков, тому рачки його гнав із нашої країни в Італію. А ця наркоманська сучка тримає його під своїм крилом, явно ділячись корупційними мільярдами, які той висмоктує щомісяця з поліції, тим самим повністю паралізувавши її роботу! За кого наркоман Зеленський нас усіх має? Думає що якщо щодня і впродовж дня нам показує по телебаченню бредятину, в тому числі і про Авакова, як поліція день… Читати далі »

Міша
3 роки тому

Ну і для кого це пархате чмо неміряно знімає художні фільми про “героїчні” будні наших українських ментів? Кожна людина в Україні знає, що лягаві насправді є суцільними дебілами, бандитами, корупціонерами, неробами, збоченцями, педофілами, безпридільниками, наркоманами, вимагачами. За останні шість місяців я 11 раз викликав по короткому номеру телефону 102 наряд ОСГ (поліції) на місце вчиненого злочину, але ніхто з них в жодному разі до мене так і не приїхав. Це саме стосується і численних досудових розслідувань у кримінальних провадженнях, жодного з яких за останні 2 роки ніхто з мусорів не проводить. Це ж яким потрібно бути примітивним уродом, що б… Читати далі »

Орест
3 роки тому

Нарік Зеленський В.О., на прикладі неуча і шизофреніка Ішуніної Лариси Миколаївни почав з молотка продавати посвідчення і мантії судді. Як результат, суддя Солом’янського районного суду м. Києва Ішуніна Л.М., вже з перших місяців роботи в суді почала фальшувати відкриття цивільних справ та вимагати від її учасників по 4000 Євро під обіцянку залишити без розгляду ці самі справи. Агов, агонічний наріку, чи не пора тобі фашистський виродку взятися за розум і на кінець повіситися? Доки український народ буде терпіти тій бандитизм, мор, афери, корупцію ім збочення?

Алексей
2 роки тому

Уважаемый народ Украины и граждане, проживающие в Украине! Для начала напомню Вам аксиому. Аксиома – это истина, которая уже давно доказана и она не требует дополнительных доказательств. Кто владеет информацией – тот владеет миром. Кто не владеет информацией – тот становится угнетаемым и систематически обманутым рабом, который живет в мерзком рабстве и умирает мерзким рабом. Для этого я и обращаюсь к Вам с этой неопровержимой и шокирующей информацией, чтобы Вы были свободными людьми, которых невозможно будет обмануть, которых невозможно будет поработить и невозможно будет обворовать, и которых невозможно будет морально и физически уничтожить. Сегодня в Украине одна из главных тем… Читати далі »

Алексей
2 роки тому

Нужно особо отметить, что воровские, продажные еврейские депутаты в мерзкой продажной еврейской верховной синагоге – так называемой Верховной Раде Украины, подняли себе зарплаты в апреле 2016 года, как раз в то время, когда воры, мошенники, предатели Носалик, Вовк Д., Плачков, Бушма Е., Ахметов Р. и Вальцман сфальсифицировали и незаконно подняли тарифы для населения Украины на электроэнергию, на газ и коммунальные услуги. То есть, воры, мошенники, предатели Носалик, Вовк Д., Плачков, Бушма Е. и Ахметов Р. украли у народа Украины деньги, присвоили большую их часть из украденных у народа Украины 7 миллиардов гривен, а остальную часть денег, украденных у народа, присвоили… Читати далі »

Алексей
2 роки тому

Нужно сказать и о том, что воры, мошенники, предатели, убийцы, мерзкие педерасты – Зеленский, Коломойский, Вальцман, Блюм (псевдоним Кравчук), Кучман Лейба (псевдоним Кучма Леонид), Адельгейм (псевдоним Ющенко), Янукович, Суркис, Пинчук, Фирташ, Левочкин, Бойко, Зюс, Рабинович, Медведчук, Стефанчук, Разумков, Этинзон В. (псевдоним Кличко), Бакаи (псевдоним Яценюк), Портман (псевдоним Тягнибок), Ахметов, Ярославский, Капительман–Розенберг и их многочисленное мерзкое преступное еврейское кодло, пока украинские и российские не евреи и не еврейки гибнут на Донбассе уже 7 лет, вся эта преступная педерастическая, еврейская мерзость из организованной ими бойне на Донбассе, уже 7 лет ворует миллиарды и одновременно убивает украинских и российских не евреев и не… Читати далі »

Алексей
2 роки тому

На эту тему очень интересны факты, опубликованные во всемирной сети интернет, в независимом интернет издании, цитирую: “Президент Украины Вальцман назвал воровку и мошенницу главу Нацбанка Украины Гонтареву лучшим банкиром”. Давайте разберёмся, на каком основании вор Вальцман сделал такой вывод. Вернёмся сначала в 2010 год. В Украине президентом Украины стал рецидивист с 2-мя судимостями и с двумя уголовными кличками “Хам“ и “Парус“, вор в “авторитете“, еврей Янукович В. Вор Вальцман в 2010 году был главой наблюдательного совета Нацбанка Украины. Главой Нацбанка Украины был вор, мошенник еврей Стельмах. Стельмах и Порошенко очень хорошо спелись. Все хорошо помнят, как при Порошенко А. и… Читати далі »

Алексей
2 роки тому

Стоило России в 1874 году уравнять евреев в правах с другими народами Империи по несению всеобщей воинской повинности, как тысячи молодых евреев тут же устремились из России, громогласно оскорбляя Россию за ужасное угнетение евреев. Евреи давно мастерят из России чудище антисемитизма, в этой работе им не мешают ни войны, ни революции, ни даже своя собственная еврейская власть в России. “Контрреволюционеры возобновили травлю против евреев, пользуясь голодом, усталостью, а также неразвитостью наиболее отсталых масс и остатками вражды к евреям, которая была привита народу самодержавием. Буржуазная контрреволюция берет в свои руки то оружие, которое выпало из рук царя”, – писал Ленин в… Читати далі »

Алексей
2 роки тому

Когда кто-то говорит что скотская, сатанинская речь вора и убийцы Шнеерсона фальшивка, то нет никакого сомнения что это говорит такой же подонок, вор и убийца, как вор и убийца Шнеерсон. Воры, мошенники, убийцы из числа евреев всегда нагло и публично лгут, когда публично засвечиваются сатанинские убийства, воровство, мошенничества. Точно так же еврейские воры и убийцы публично лгали и пытались выкручиваться когда суд в Швейцарии признал так называемые “Протоколы сионских мудрецов” не подделкой, и что их написал масон Хам в 1870 из г.Одессы. Для того, чтобы поймать воров и убийц на наглой, тотальной систематической лжи нужно просто почитать человеконенавистнические Тору и… Читати далі »

Кіра
2 роки тому

Це наркоманське падло знову обмануло нас: у відставку не пішов, як раніше обіцяв, хоча попався на всі 100 (на своїх брудних офшорах)! Після такого крупного міжнародного скандалу любий інший президент відразу відмовився б від подальшого царювання! Але це сказано явно не про нашого напіврозумного наріка! Це ще раз доказує його абсолютну аморальність, злочинність і зрадливість! А оскільки мирним імпічментом нам нічого не добитися, оскільки в парламенті у Зеленського більшість, то нам українцям залишається лише чергова братовбивча війна! А судячи з того, скільки років триває в Ізраїлі подібна війна, то українцям потрібно уже зараз готовитися до наступної 30-річної війни із єврейським… Читати далі »

Олександр
2 роки тому

Це все пусті балачки, пані та панове. Все давно ясно, як Божій день! Словами ви не поборете шизофреніків і терористів, типу Вальцмана, КалоМойшу, Рабіновічів, Зелену чуму, Кучмана та інших іуд. Припиніть ходити в їх крамниці! Припиніть сплачувати податки! Припиніть годувати бандитів! Все решта – це балачки. Не годуйте паскуд в погонах, які живуть на ваші гроші і вас знищують. Це бидло в погонах стоїть на варті олігархату і терору.

Олексій
2 роки тому

Мені незрозуміло, чому дуже багато українців і росіян в Україні і в Росії не думають своїми мозками. Складається таке враження, що у них замість їх мозків солома. Невже вони не розуміють що їх, крадії і вбивці іудеї і іудейки з України і з Росії вже на протязі 30 років використовують, масово грабують, вбивають, і стравлюють поміж собою. Вже на протязі останніх 8 років на Донбасі українці з України і росіяни з Росії вбивають один одного, а в той час крадії і вбивці іудеї обкрадають українців в Україні, а росіян обкрадають в Росії. Де ви бачили щоб ця іудейська злочинна мерзота… Читати далі »

Діма
2 роки тому
Відповісти  Олексій

Якби це недорозвинене чудовище не було корупціонером, бандитом і казнокрадом, тоді звідки він взяв би такі великі кошти, що б згодом вивести їх через офшори за кордон? Хіба не цьому з раннього віку учить іудеїв Талмуд як убивати і гвалтувати, грабувати і красти, принижувати і калічити не єврейських людей? І взагалі, комусь із вас відома хоч одна країна світу, де правлять євреї і що б там не було воєн, голоду, жебрацтва, переслідування, приниження, погроз, убивств, грабежів, розбою тощо? Саме тому зараз в Україні уцілілі від війни люди уже перейшли на поїдання собак і котів, щурів і людей!

Олексій
2 роки тому

Нужно спросить у всего не еврейского народа Украины, как он умудрился на протяжении последних 30 лет допустить до кресла президента Украины воров, мошенников, лжецов, предателей, жидо-масонов и убийц – Блюма (псевдоним Кравчук), Кучмана Лейбу (псевдоним Кучма), Адельгейма (псевдоним Ющенко), Януковича, Вальцмана (псевдоним Порошенко), Зеленского? Это касается и их многочисленных преступных преспешников, которые на протяжении последних 30 лет при помощи массового еврейского геноцида зомбируют, грабят, морально и физически уничтожают не еврейские народы Украины. Такие же вопросы нужно задать и не еврейским народам России, которые на протяжении последних 30 лет находятся под массовым геноцидом, гнетом воров, мошенников, лжецов, предателей, жидо-масонов и убийц… Читати далі »

Ілля
2 роки тому

по великому рахунку, комік і наркоман Зеленський мусить застрелитися або повіситися! взамін обіцяного миру на Сході України, який, за його обіцянками мав наступити через пару тижнів після його так званих президентських виборів, він спровокував фатальну для України війну з Росією. крім цього, він умисно зриває переговори з Росією про зупинення війни. на його місці любий інший президент уже давно пішов би у відставку, як тільки виник скандал із його офшорами. тому є підстави вважати цю війну спланованою єврейською самопроголошеною хунтою акцією за ради отримання наживи. для цього ця пархата влада і привласнила чи не єдиний в країні завод по виробництву… Читати далі »

Олена
2 роки тому
Відповісти  Ілля

Те, що витворяє неадекват Зеленський, не вкладається в рамки нормальної психіки! Як таке могло статися, що б наркоман винищив 53 мільйони українців і при цьому залишався живим, здоровим і неушкодженим? Гітлер і то пережив понад 30 підтверджених замахів, попри те що знищив усього 20 мільйонів людей! Тільки в Україні можливо таке, що б Зеленський з Порошенком ставили на живих людях концтаборні фашистські біологічні експерименти, а їм за це нічого не було! Тільки в Україні можливо таке, що б свої голоси продавали українці за тридцять іржавих мідяків. Тільки в Україні можливо таке, щоб смердючу дупу Зеленського вдень і вночі захищали в… Читати далі »

Олексій
1 рік тому

С 2014 года уже 8 лет в Украине (на Донбассе) идет война России с Украиной, с 24 февраля 2022 года в Украине идет полномассштабная война России с Украиной. Но многие не евреи и не еврейки в России и в Украине не задумываются над тем, что эти войны нужна только ворам, мошенникам, убийцам евреям и еврейкам, жидо-масонам, жидо-сатанистам, захвативших на протяжении последних 30 лет всю власть в Украине и в России, которые массово, умышленно обманывают, массово зомбируют, массово грабят, массово морально и массово физически уничтожают не евреев и не евреек в Украине и в России. А вот и неопровержимые примеры. Цитирую… Читати далі »

Олексій
1 рік тому

Не евреи и не еврейки, внимательно прочитайте, запомните и передайте всем не евреям и не еврейкам следующие шокирующие и неопровержимые факты. Фрагмент речи вора, мошенника, предателя, убийцы, мерзкого обрезанного еврея, лжеца, жидо-масона, жидо-сатаниста, педераста, членососа, вампира, каннибала, главы еврейского преступного кагала Украины и Европы, секретаря преступного всемирного еврейского кагала, главы тайного еврейского Европейского кагала – парламента Коломойского И. (кукловода, вора, мошенника, предателя, лжеца, убийцы, жидо-масона, жидо-сатаниста, вампира, каннибала, убийцы, педераста, членососа Зеленского, которого эта обрезанная, преступная еврейская мразь Коломойский нагло усадил в кресло президента Украины), 25 сентября 2014 года, в скотском, еврейском, сатанинском, преступном Израиле, в Хайфе, перед ворами, мошенниками,… Читати далі »

Алексей
9 місяців тому
Відповісти  Олексій

25 сентября 2021 года в скотском, преступном иудейском Израиле, на мерзкий иудейский так называемый праздник Рош ха шана, вор, мошенник, убийца, мерзкий обрезанный иудей, иудо-массон, иудо-сатанист, убийца, глава всего иудейского преступного кагала в Украине, в Европе – секретарь иудейского всемирного кагала, глава иудейского европейского кагала, тайного парламента Коломойский, выступая перед мерзкими ворами и мошенниками, убийцами, израильскими раввинами, сказал (цитата): “Мы, евреи и еврейки, сегодня достигли своего мирового еврейского могущества в Украине, в России, в Европе, в Америке и во всем мире. В Украине я усадил в кресло Президента Украины еврея Зеленского, в кресло премьер – министра Украины – еврея Шмыгаля.… Читати далі »