kovalchuk-irina-oleksandrivna-foto

Ковальчук І.О. покриває злочини патрульних і бандформування

Новости, Полиция

29.08.2017 року, приблизно в 10 годин і 15 хвилин, громадянин (зазначення ПІП) зателефонував зі свого особистого номеру телефону (зазначення номеру телефону) на короткий номер 102 і викликав наряд поліції за адресою (зазначення поштової адреси) з приводу вчинення кримінального правопорушення монтажником КП «Київреклама» Білоус Євгенієм Васильовичем (посвідчення № 342) та ще трьома особами, які категорично відмовилися показати свої посвідчення та назватися громадянину (зазначення ПІП).
Приблизно в 11 годин і 10 хвилин на місце події прибув наряд патрульної поліції, у складі якої були:
1) інспектор управління патрульної поліції Тесленко Руслан Олексійович (жетон 0010186, ДПП 003050);
2) інспектор управління патрульної поліції Ярмоленко Олег Володимирович (жетон 0004356, ДПП 002569);
3) капрал управління поліції Гебрян Юрій Іванович (жетон 0001705, ДПП 001810).
Взамін того, щоби встановити особи вищевказаних зловмисників, які завдали громадянину (зазначення ПІП) суттєвої матеріальної шкоди, дані працівники поліції почали активно погрожувати йому.
Громадянин (зазначення ПІП) з цього приводу знову зателефонував на короткий номер 102 і поскаржився на вказаних поліцейських. Нажаль, дані скарги не скоригували поведінки злочинних поліцейських і вони, взамін поновлення порушених громадянських прав потерпілого (зазначення ПІП) вступили в злочинну змову зі зловмисниками та дозволили їм продовжувати вчиняти неправомірні дії: пошкодження, демонтаж і викрадення залишків його майна.
Взявши в руки власний мобільний телефон та включивши функцію диктофону громадянин (зазначення ПІП) запропонував даним поліцейським припинити вчиняти подальші злочини злочинними особами, яких він затримав, однак поліцейські на ці пропозиції зовсім не реагували.
Тоді громадянин (зазначення ПІП) попередив даних поліцейських, що в силу ст.207 КПК України, що якщо вини негайно не припинять викрадання і пошкодження його майна зловмисниками, то він повторно скористається положенням даної статті і самотужки утримуватиме їх до приїзду викликаної ним оперативно-слідчої групи.
У відповідь дані поліцейські тільки сміялися і попереджували громадянина (зазначення ПІП) про те, щоби він не мішав зловмисникам надалі «працювати» (пошкоджувати майно та викрадати його).
Тоді громадянин (зазначення ПІП) підійшов до даних зловмисників і ще тричі підряд попередив, щоби вони припинили вчиняти злочини хоча б до приїзду слідчих, оперуповноважених і криміналістів, на що вони не реагували.
Тоді громадянин (зазначення ПІП) підійшов до одного із зловмисників і намагався припинити нищення і викрадання його приватного майна, на що з незрозумілих йому причин вказані вище поліцейські підбігли і почали бити його по голові і душити за горло. Після цього побиття дані три поліцейських утворили живий щит за рахунок маси свого тіла та не пропускали громадянина (зазначення ПІП) до зловмисників, які в той час обрізали відеокамери, мікрофони, проводи, гофротруби, прожектори та інше майно, яке відразу відносили у свої автомобілі.
Почувши зі слів громадянина (зазначення ПІП), що пошкоджені зловмисниками відеокамери відзнятий матеріал вже заархівували на жорсткий диск відеореєстратора, останні під охороною даних трьох патрульних поліцейських перерізали проводи і робили коротке замикання з надією вивести з ладу відеореєстратор, а разом із ним — відеодокази вчинення ними злочинів. Здогадуючись, що переодітими в форму поліцейських можуть буди звичайні бандити або психічно хворі справжні працівники поліції, громадянин (зазначення ПІП) викликав скору психіатричну бригаду.

29.08.2017 року, приблизно в 12 годин і 10 хвилин, на місце події прибула швидка психіатрична допомога у складі 5 (п’яти) медпрацівників (лікар СПБ Курочкін С.П., номерний знак 7009, фельдшер – Сахно Т.І., молодша медична сестра – Йовенко О.В.). Однак, оскільки на місце події дані поліцейські викликали свого керівника — заступника командира роти управління патрульної поліції лейтенанта Лисенко Альбіну Олексіївну (жетон 0000862, ДПП 000298), то остання активно заважала виконуванню свої медичних обов’язків даних медпрацівників, чим добилася того, щоби працівники швидкої медичної допомоги не госпіталізували її підлеглих поліцейських для примусового лікування. Також, лейтенант Лисенко Альбіна Олексіївна активно погрожувала громадянину (зазначення ПІП) розправою за нібито підданню загрози життю зловмисників, яким він заважав нищити і викрадати його власне майно, один з яких в момент вчинення злочину перебув на драбині і за словами лейтенанта міг впасти з неї і пошкодитися об кахельну плитку. Приблизно в 12 годин і 30 хвилин прибула довгоочікувана слідчо-оперативна група з Солом’янського УП ГУ НП в місті Києві, під час роботи яких всі зловмисники повтікали, разом із поліцейськими і лейтенантом Лисенко А.О.
Зважаючи на отримані тілесні ушкодження, потерпілий (зазначення ПІП) попросив свого співпрацівника (зазначення ПІП) супроводжувати його до Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві з метою отримання від слідчого Постанови про призначення йому судово-медичної експертизи (після негайного внесення відомостей протоколу прийняття усної заяви про вчинення злочину).
Однак, з незрозумілих причин, заступник керівника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук Ірина Олександрівна, протримавши потерпілого (зазначення ПІП) у в тамбурі даного поліцейського підрозділу у важкому стані (з ознаками струсу мозку) понад 3 (три) години, вирішила відмовити йому у наданні саме такої Постанови, мотивуючи це тим, що буцім то в протоколі слідчого (який виїжджав на місце події) нічого не було зазначено про протиправність дій трьох поліцейських. Оскільки це було неправдою (за фактами наявної копії протоколу і власних пояснень слідчому із зазначеними іменами трьох злочинних поліцейських), а також здогадуючись про причини затягування проведення експертизи – закінчення робочого дня, потерпілий (зазначення ПІП) приблизно в 17 годин 10 хвилин викликав таксі та поїхав у Київську місцеву прокуратуру №2, де і подав дві окремі заяви про вчинення злочину: трьома поліцейськими і заступником керівника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук Іриною Олександрівною.
01.09.2017 року, зважаючи на графік особистого прийому заступником керівника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук Іриною Олександрівною, потерпілий (зазначення ПІП) повторно звернувся до даної посадової особи з проханням про надання йому копії витягу з ЄРДР за результатами складання протоколу прийняття усної заяви про вчинене кримінальне правопорушення зловмисниками з ДП “Київреклама” та трьома патрульними поліцейськими, а також про ознайомлення з матеріалами двох справ: ЄО-63784 від 29.08.2017 року та ЄО-64358 від 31.08.2017 року.
Однак, як виявилося, що у супереч положенню ст.214 КПК України та Наказам Генерального прокурора України за № 125, 139, заступник керівника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук І.О. без попереднього внесення до ЄРДР відомостей двох заяв про вчинені кримінальні правопорушення, передала їх до виконання інспектору ВДІМ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Южека О.С. та начальнику кримінальної поліції Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Разумову Ю.С., що є кримінально караємим вчинком.

Більше того, оскільки нібито даних посадових осіб на роботі не було, то потерпілому (зазначення ПІП) було відмовлено Ковальчук І.О. в наданні справ за ЄО-63784 від 29.08.2017 року та за ЄО-64358 від 31.08.2017 року для ознайомлення. Відповідно, на підставі вищенаписаного, в діях заступник керівника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук І.О. є склад кримінального правопорушення, що передбачене ст.366, 365, 396 ККУ.
Крім того, як для даного випадку, поведінка заступника керівника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук І.О. є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до правоохоронних органів та до керівників держави вцілому, що явно наруку зовнішнім ворогам нашої держави.
Заступник керівника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук І.О., явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, неодноразово перевищила службові повноваження, тим самим саботуючи роботу слідчого органу. Саботаж і бойкотування належної роботи слідчого органу прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам нашої держави. Заступник керівника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук І.О. умисно вчиняє посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України.
Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України.
Навмисна протидія нинішній державній політиці заступником керівника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук І.О., як посадовою особою, вже розчарувала частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення.
Вищенаписане дає нам явні підстави вважати, що в діяльності заступника керівника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук І.О. наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ст.111 КК України. Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень заступником керівника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук І.О. мають всі ознаки злочину, що передбачені ст.111, 365, 366, 396 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування. З цього приводу нами були подані відповідні заяви до ГСУ СБУ та до Київської місцевої прокуратури №9 про вчинені кримінальні правопорушення заступником керівника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук І.О.
Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних структур, міжнародного резонансу, небайдужої громадськості і адекватної реакції мас-медіа.

Ковальчук Ірина Олександрівна

postanova-sudovo-medichna-ekspertiza

поліцейський Ковальчук Ірина Олександрівна

gebryan_yurij_yarmolenko_oleg_teslenko_ruslan

заступник керівника Ковальчук Ірина Олександрівна

виконуюча обов'язки Ковальчук Ірина Олександрівна

кримінальна поліція Ковальчук Ірина Олександрівна

уповноважена СВ Солом'янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук І.О.

заступника керівника СВ Солом'янського УП ГУ НП в м.Києві Ковальчук І.О.

Підписатися
Сповістити про
16 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Павел
6 роки тому

Эта уродина-жиртрест никак не подавится слезами несчастных бабок, у которых воры обокрали последнее, не оставив даже платка вытереть горькие слезы. Каким отродьем нужно быть, чтобы умышленно противодействовать правосудию да еще за деньги нас-налогоплательщиков?

Оля
6 роки тому

про яку мораль ви продажному менту тут кажете? ця лярва уже народилася їз х*єм в роті, от і досі обсмоктує ширинки свого керівництва

Рита
6 роки тому

боже и что это за обожравшая корова такая? небось взятками зажралась, продаваясь преступникам нарасхват? словом, мешок ментовского дерьма!

Маряна
6 роки тому

В мене є передчуття, що майбутнього у наших дітей не буде! Люди пропрацювали ціле життя – а у них пенсія всього 1500 грн. Це грань людиноненавистництва. Скільки смертей від злиднів. Такого навіть Гітлер не витворяв під час окупації! А ці перевертні в погонах намагаються на людській біді збагатитися і відтягнутися

Эмма
6 роки тому

від жиру у неї і очей толком не видно. напевне обсмоктує усе управління поліції чи що?

Міха
6 роки тому

оце так точно чмо! навіть не знаю, чи я сплю чи це насправді у наших чиновників у голові сперма бродить, раз таких у керівники поліцейських ставлять!

Галина
6 роки тому

полицейские курвы, которые разжирели на отсосах триперных ху*в криминальных элементов, при этом еще и получая зарплаты из отчислений налогоплательщиков. неплохо устоились мрази!

Саня
6 роки тому

лягавому песику – собача смерть! хай насолоджуються тим, що зараз мають, бо невдовзі цим падлюкам прийдеться відповідати за свої безчинства і бандитизм.

Катя
6 роки тому

нормальні люди в поліцію не підуть, а будуть в поті чола заробляти свою копійочку. а значить, що туди ідуть одні збоченці і всяка шантрапа, яка буде мордувати і грабувати нормальний люд.

Інга
6 роки тому

моя б воля, кожного з цих тварюк потрібно вираховувати і вішати в підвалах і на горищах будинків. цей непотріб здоровому суспільству не потрібен, по-скільки гальмує його культурний і демократичний розвиток!

Лідія
6 роки тому

А я думаю, що з цих нероб і скотиняк потрібно формувати трудові загони і під прискіпливою охороною внутрішніх військ кидати їх в забої уцілілих шахт, нехай добувають вугілля для нашої держави

Тома
6 роки тому

І дійсно, хто тепер признається що він злодій, збоченець, садист чи рецидивіст? Однак можна скористатися уже наявною базою даних пенсійного фонду та багатьох інших фондів, які накопичують персональну інформацію. Таким чином можна відфільтрувати суспільство від паразитів і нероб, а відповідно – від суспільного непотрібу!

Інга
6 роки тому

класна ідея: всі хто зараз працює чи колись працював в правоохоронних органах, органах прокуратури і СБУ знаходяться під жорстким податковим, пенсійним і профспілковим контролем, а значить засвідчені у певних базах даних. тепер нашому суспільству потрібні лише осередки робін-гудів, які будуть винищувати цих паразитів як зайвий баласт!

Діна
6 роки тому

Уявіть собі в якому раю ми тоді б жили? Ніякого криміналу, високий рівень життя і соціального захисту. Не було б потреби купувати замків і боязні гуляти вночі, бути вбитим чи згвалтованим.

Тимофій
6 роки тому

заодно і вирішили б супутню проблему перенаселення планети. життя було б як у казці. здавалось, як мало для цього потрібно – лише знищити зло.

Маша
6 роки тому

Якось дивно, що люди в погонах, яким держава платить чи малі гроші за те, що б вони стежили за порядком і безпекою в державі, а вони, натомість самі створюють загрозу і небезпеку для людей, сіють паніку і деморалізацію суспільства.