nachalnik-polici-zozulya-yurij-georgijovich

Зозуля Ю.Г. працевлаштовує і озброює злочинців і збоченців

Новости, Полиция

29.08.2017 року, приблизно в 10 годин і 15 хвилин, особа 1 зателефонував на короткий номер 102 та викликав оперативно-слідчу групу з приводу вчинення кримінального правопорушення за ст. ч.2 ст.194 та ч.2 ст.185 КК України монтажником КП «Київреклама» Білоус Євгенієм Васильовичем (посвідчення № 342), електромонтером КП «Київреклама» Фірсовим Євгеном Вікторовичем (посвідчення № 277) та ще двома особами, які категорично відмовилися назватися і показати свої посвідчення.
Оскільки оперативно-слідча група на місце вчинення злочину тривало не прибувала, то затримані особою 1 (у відповідності до положення ст.207 КПК України) зловмисники зателефонували своєму керівництву та попросили підмоги, яка для них впродовж 10 наступних хвилин і була направлена у формі трьох поліцейських осіб:
1) інспектор управління патрульної поліції Тесленко Руслан Олексійович (жетон 0010186, ДПП 003050);
2) інспектор управління патрульної поліції Ярмоленко Олег Володимирович (жетон 0004356, ДПП 002569);
3) капрал управління поліції Гебрян Юрій Іванович (жетон 0001705, ДПП 001810).
Взамін того, щоби встановити особи вищевказаних зловмисників, які завдали особі 1 суттєвої матеріальної шкоди, дані працівники поліції почали активно погрожувати йому.
На прохання особи 1 пришвидшити прибуття оперативно-слідчої групи на місце вчиненого злочину, дані працівники поліції не реагували однак запропонували йому піти з ними «…на іншу сторону будинку шукати слідчих і оперативних працівників, які там заблукали».
Тоді особа 1 пояснив поліцейським, що затримані їм зловмисники можуть повтікати з місця події, як це вже і зробив тільки що один із них, сівши за руль вантажівки (номер АА 4668 ХК).
Оскільки дані поліцейські знову ж таки настоювали на тому щоби особа 1 пішов з ними шукати оперативно-слідчу групу, то він відразу зателефонував на короткий номер 102 і поскаржився на безглуздя вказаних поліцейських. Не звертаючи своєї уваги на дані скарги, патрульні поліцейські відійшли в сторону із зловмисниками та про щось з ними тихенько розмовляли, після чого дані зловмисники продовжили вчиняти неправомірні дії: пошкоджували майно, проводили демонтаж рекламного засобу, викрадали електронне обладнання.
Взявши в руки мобільний телефон та включивши функцію диктофону особа 1 запропонував даним поліцейським припинити вчиняти подальші злочини злочинними особами, яких він затримав, однак поліцейські на ці пропозиції зовсім не реагували.
Тоді особа 1 попередив даних поліцейських, що в силу ст.207 КПК України, що якщо вини негайно не припинять викрадання і пошкодження його майна зловмисниками, то він повторно скористається положенням даної статті і знешкодить їх та утримуватиме до приїзду викликаної ним оперативно-слідчої групи.
У відповідь дані поліцейські тільки сміялися і попереджували особу 1 про те, щоби він не мішав зловмисникам надалі “працювати” (тобто, пошкоджувати та викрадати його майно).
Тоді особа 1 підійшов до даних зловмисників і ще тричі підряд попередив, щоби вони припинили вчиняти злочини хоча б до приїзду слідчих, оперуповноважених і криміналістів, на що вони не відреагували. Відповідно, особа 1 підійшов до одного із зловмисників і намагався припинити нищення і викрадання його приватного майна, на що з незрозумілих йому причин вказані вище поліцейські підбігли і почали бити його по голові і душити за горло. Після цього побиття дані три поліцейських утворили живий щит за рахунок маси свого тіла та не пропускали особу 1 до зловмисників, які в той час обрізали відеокамери, мікрофони, проводи, гофротруби, прожектори та інше майно, яке відразу відносили у свої автомобілі.
Почувши з слів особи 1, що ці відеокамери не тільки відображають картину події онлайн, але і архівують зроблені відеозаписи та голоси на жорсткий диск відеореєстратора, дані зловмисники під охороною трьох патрульних поліцейських зробили коротке замикання на перерізаних ними проводах з надією вивести з ладу відеореєстратор, як речовий доказ вчинення ними злочинів.
Добре розуміючи, що це можуть бути зовсім не поліцейські або психічно хворі працівники поліції, особа 1 в негайному порядку викликав швидку психіатричну бригаду за коротким номером 102.
Приблизно в 12 годин і 10 хвилин 29.08.2017 року на місце події прибула швидка психіатрична допомога у складі 5 (п’яти) медпрацівників (лікар СПБ Курочкін С.П., номерний знак 7009, фельдшер – Сахно Т.І., молодша медична сестра – Йовенко О.В.). Однак, оскільки на місце події приїхала заступник командира роти управління патрульної поліції лейтенант Лисенко Альбіна Олексіївна (жетон 0000862, ДПП 000298), то почала активно втручатися в роботу даних медпрацівників та активно перешкоджати здійсненню їх медичних обов’язків.
Також, лейтенант Лисенко Альбіна Олексіївна активно погрожувала особі 1 розправою за нібито підданню загрози життю зловмисників, яким він заважав нищити і викрадати його майно, один з яких в момент вчинення злочину перебув на драбині і за словами лейтенанта міг впасти з неї і пошкодитися.
Приблизно в 12 годин і 30 хвилин прибула довгоочікувана слідчо-оперативна група з Солом’янського УП ГУ НП в місті Києві, під час роботи яких всі зловмисники повтікали, разом із інспекторами поліції і лейтенантом Лисенко А.О.
Якщо врахувати той факт, що особа 1 впродовж останніх двох років біля сімнадцяти раз звертався до Управління патрульної поліції в м.Києва з повідомленнями про вчинення злочинів:
– фізичними особами
– фізичними особами-підприємцями
– юридичними особами-підприємцями
– чиновниками
– суддями
– працівниками прокуратури
– слідчими,
а поліцейські наряди або не приїжджали на місце події взагалі, або приїжджали, однак повністю покривали вчинені злочини зловмисників (в тому числі щодо злочинних угрупувань, які під виглядом кондукторів обілечують підробленими білетами пасажирів та привласнюють отримані готівкові кошти, а також щодо перевищення даними поліцейськими своїх повноважень (неправомірне застосування сили до потерпілих та корупційні дії), і що на дані звернення не було жодного разу адекватно відреаговано Департаментом управління поліції м.Києва, натомість – досі практикується постійне покривання вчинених злочинів злочинними поліцейськими, то є всі підстави вважати, що у діях начальника Управління патрульної поліції в м.Києва Зозулі Юрія Георгійовича є склад кримінального правопорушення, що передбачене ст.396, 366, 365 КК України.
Крім того, як для даного випадку, позиція начальника Управління патрульної поліції в м.Києва Зозулі Юрія Георгійовича є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до правоохоронних органів та до керівників держави вцілому, що явно наруку зовнішнім ворогам нашої держави.
Начальник Управління патрульної поліції в м.Києва Зозуля Юрій Георгійович, явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, регулярно перевищує службові повноваження, тим самим саботуючи роботу правоохоронних органів. Саботаж і бойкотування належної роботи Управління патрульної поліції в м.Києва прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам нашої держави. Начальник Управління патрульної поліції в м.Києва Зозуля Ю.Г. умисно вчиняє посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України.
Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України.
Навмисна протидія нинішній державній політиці начальником Управління патрульної поліції в м.Києва Зозуля Юрієм Георгійовичем, як посадовою особою, вже розчарувала певну частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення.
Вищенаписане дає нам явні підстави вважати, що в діяльності начальника Управління патрульної поліції в місті Києві Зозулі Юрія Георгійовича наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ст.111 КК України. Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень начальником Управління патрульної поліції в м.Києва Зозулею Юрієм Георгійовичем мають всі ознаки злочину, що передбачені ст.111, 365, 366, 396 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
З цього приводу нами були подані відповідні заяви до ГСУ СБУ, ГСУ ГПУ та ГПД НАБУ про вчинені кримінальні правопорушення начальником Управління патрульної поліції в місті Києві Зозулею Юрієм Георгійовичем.
Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних структур, міжнародного резонансу, небайдужої громадськості і адекватної реакції мас-медіа.

teslenko-ruslan-yarmolenko-oleg-gebryan-yurij

postanova-sudovo-medichna-ekspertiza

postanova-sudovo-medichna-ekspertiza-2

zozulya-yurij-georgijovich-uxvala

uxvala-zozulya-yurij-georgijovich

gebryan_yurij_yarmolenko_oleg_teslenko_ruslan

pererizani_provoda_videosposterezhennya

videokamera_pobita

prozhek_polom_provod_porezan

net_mikrofonov

Підписатися
Сповістити про
18 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Маряна
6 роки тому

мати рідна, що це діється від рук львівського ублюдка. це чучело навіть ПТУ ще не закінчило а вже хоче керувати управлінням київських наркоманів і збоченців

Мілана
6 роки тому

Якби цей не бритий панк менше їздив по турецьким курортам та більше своєї уваги приділяв підлеглим, то вони напевне би знали, що дозволено їм робити, а чого не можна. А так – маємо те, що маємо: балбеса керівника і шизоїдів поліцейських

Зіна
6 роки тому

Ю.Зозуля був одним із тих, хто машинами возив наркоту на майдан, от тепер він і тримає Яценюка і Пороха за їх потріпані ширинки! Виходить так, що шляхом шантажа він отримав свого портфеля, однак розуму немає як цим портфелем користуватися, а чубом – думати аж ніяк природа не дозволяє думати

Маряна
6 роки тому

як взагалі можна чіпати приватне майно? нічого не розумію. як цей виродок чубатий думає далі жити? дуже все це погано.

Хасан
6 роки тому

этот началник полиции зозуля конченый наркоман, по этому в полиции такой безпорядок и безграмотност

Рита
6 роки тому

Если бы были мозги на месте у Пороха, то этого наркомана и панка близко бы не было возле полицейской службы. Можно представить себе, как ржет весь цивилизованный мир при виде вот таких порошенковских “перспективных” кадров, призванных интегрировать полицейскую систему Украины в ЕС

Тоня
6 роки тому

поставить руководителем управления полиции этого дебила Ю.Зозулю все-равно что дать пьяной обезьяне гранату!

Римма
6 роки тому

И это чудовище разве похоже на героя майдана? Яценюк точно умом тронулся, поставив полубритого и полуобразованного панка руководить полицией. Теперь есть еще один повод всему миру из нашей страны смеяться и изолироваться.

Эмма
6 роки тому

Цивілізований світ давно про це все знає тому і користується по максимуму ситуацією: за примітивні хабарі цим уродам – за безцінь скуповують всю нашу промисловість, землі, корисні копалини тощо.

Лілія
6 роки тому

мрак! наркотичне опудало очолює поліцію столиці. ну і де хвалений розум іудеїв? весь світ сміється з нікчемного уряду України.

Жорік
6 роки тому

Де ви бачили уряд? На кого там не глянь, одна бісівня, масонські виродки, збоченці і наркомани

Марта
6 роки тому

скільки нормальних хлопців на майдані було: юристів, адвокатів, лікарів, художників… а це пархате яценівське падло обрало дурника і наркомана

Зеник
6 роки тому

напівграмотна мавпа, яка навіть і таблички множення толком не знає. яценюк або бабла від нього взяв, або наркотою зозуленою притравився

Вадім
6 роки тому

цей наркоман навіть на роботу не ходить. до нього не можна навіть попасти на прийом чи витребувати документи для ознайомлення. за таких обставин цілком зрозуміло чому поліція є злочинною

Кнуся
6 роки тому

це не керівник поліції а справжній псих! цього придурка потрібно кинути в звірину клітку разом із його протеже – арсенієм яценюком, може хоч там вони найдуть спільну мову, нюхаючи наркоту

Тимофій
6 роки тому

увесь світ сміється з президента порошенка який у нього чиновницький склад: наркомани, педофіли, збоченці, казнокради, корупціонери, маніяки, фашисти, нероби, гомосєки… коли мова йде про олігархів, то там все схвачено. однак як можна терпіти таких нарко-виродків як ю.зозуля? невже і він шоколадному зайцю откати з наркотою носить?

Міна
6 роки тому

можна подумати що порошенко не знає про наркотичну залежність зозулі. тим не менше він його тримає на посаді і цим все сказано! геть пархату банду з україни на мальдіви!

Ельміра
6 роки тому

Позор Порошенку і Гройсману на весь Євросоюз: наркоман керує управлінням поліції міста-героя Києва, серця України!