kruglyak-eduard-borisovich

Заступник міністра Кругляк Едуард Борисович покриває кримінал

КМУ, Новости, Самые важные новости

14.09.2017 року, у відповідності до затвердженого графіку прийому в Кабінеті Міністрів України, представники міжнародної громадської організації “Україна проти свавілля чиновників” записалися на прийом до віце-прем’єр-міністра України, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Геннадія Григоровича щодо зловживання службовими повноваженнями (в тому числі корупційні дії і вимагательство) посадовими особами Солом’янської у місті Києві РДА, Дарницької у місті Києві РДА та КМДА.
Однак, явно з відвертої неповаги до людей, віце-прем’єр-міністр України Зубко Геннадій Григорович не з’явився на прийом, доручивши його проведення заступнику Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляк Едуарду Борисовичу.
На даному прийомі Кругляку Едуарду Борисовичу представниками міжнародної громадської організації було повідомлено кричущі факти тривалих посадових зловживань:
– головою Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації Шкуро Максимом Юрійовичем;
– директором КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радик Володимиром Івановичем;
– директором Департаменту містобудування та архітектури КМДА Свистуновим Олександром Вікторовичем;
– заступником голови Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації Бялковським В.В.;
– директором Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації Фіщуком Андрієм Вікторовичем;
– д-ром КП «Дирекція по обслуговуванню нежитлового фонду Дарницького р-ну Києва Корчемлюком О.Л.;
– керівником житлово-експлуатаційної дільниці № 209;
– ВО голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Лозовим Василем Борисовичем;
– головою Київської міської державної адміністрації Кличком Віталієм Володимировичем та іншими посадовими особами з даних структур.
Крім того, Кругляку Едуарду Борисовичу було повідомлено про відсутність належної реакції з боку керівників вищеперелічених структур на факти незаконного заволодіння земельною ділянкою
(здебільшого за рахунок дитячого майданчика) в Дарницькому районі м.Києва ТОВ “Адамант” і зведення на ній незаконних стаціонарних і тимчасових споруд, що загрожують життю і здоров’ю мешканцям навколишніх будинків, а також щодо незаконного розміщення рекламних засобів і хаотичної забудови прибудинкової території житлового фонду Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації.
За результатами попереднього розгляду поданих активістами заяв на ім’я віце-прем’єр-міністра України Зубко Геннадія Григоровича, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляк Едуард Борисович відразу зателефонував безпосередньо заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєву Петру Олександровичу з яким нібито домовився про те, що останній на наступний день зустрінеться з даними активістами і вирішить по суті всі підняті на прийомі питання у Кругляка Едуарда Борисовича.
Також Кругляк Едуард Борисович пообіцяв активістам, що у разі потреби створить комісію і вирішить ті питання, які будуть за межами повноважень Пантелеєва Петра Олександровича.
Громадські діячі про всяк випадок попередили заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляка Едуарда Борисовича що згідно положення ст.7 Закону України “Про звернення громадян” не дозволяється перекидати оскаржуваним особам матеріали поданих на ім’я віце-прем’єр-міністра України Зубко Геннадія Григоровича заяви з додатками. Однак, як це добре видно з відеозапису, Кругляк Едуард Борисович був певен, що це не зашкодить справі.
Отож, Кругляк Едуард Борисович прямо перед камерою відеозапису активістів продиктував своєму секретарю порядок вирішення звернення, яке налічувало три етапи. Термін виконання даного звернення був встановленим заступником міністра Кругляком Едуардом Борисовичем лише у 15 діб.
06.10.2017 року, так і не дочекавшись обіцяного заступником міністра Кругляком Едуардом Борисовичем дзвінка від заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва Петра Олександровича із запрошенням на особистий прийом, активісти здогадалися що їх знов було ошукано.
Зателефонувавши секретарю заступника міністра Кругляк Е.Б. активістами було з’ясовано, що подані заяви були розподіленими спеціалістам даного міністерства Павліву В.І. і Ніколіну В.В.
Зателефонувавши даним особам було з’ясовано, що Кругляк Едуард Борисович чомусь змінив раніше надані вказівки своєму секретарю щодо порядку розгляду поданих активістами звернень на ім’я віце-прем’єр-міністра України Зубко Геннадія Григоровича до рівня усього одного етапу – скерування за належністю до КМДА з проханням “…розглянути вказане звернення та з урахуванням наданих повноважень здійснити перевірку дотримання вимог законодавства”. З надісланої 09.10.2017 року за № 7/17-10279 відповіді від заступника міністра Кругляка Е.Б. особі 1 (хоча заяв насправді було дві, і всі вони були від імені юридичних осіб) витікає:
1) що даним заступником міністра, не дивлячись на неодноразові прохання активістів, перекинув заяву на розгляд оскаржуваним особам (порушено вимоги ст.7 Закону України “Про звернення громадян”;
2) що обіцяної комісії так і не було створено;
3) що дві із трьох заяв було заступником міністра приховано від розгляду по суті з метою приховування вчинених злочинів чиновниками Солом’янської у м.Києві РДА, Дарницької у м.Києві РДА та в КМДА;
4) що даний заступник міністра не повідомив ДФС, СБУ, НАБУ і ГПУ про корупційні дії чиновників і про уникання сплати податків, що передбачено ст.7 Закону України “Про звернення громадян”;
5) що даний заступник міністра сприяє незаконному користуванню займаною земельною ділянкою і зведенням на ній незаконних споруд ТОВ “Адамант”;
6) що даний заступник міністра сприяє незаконному розміщенню рекламних засобів;
7) що даний заступник міністра сприяє уникненню сплати податків ТОВ “Адамант” та іншими фізичними і юридичними особами.
Відповідно статті 7 Закону України “Про звернення громадян” (Заборона відмови в прийнятті та розгляді звернення) зазначено: “Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов’язковому прийняттю та розгляду. Забороняється відмова в прийнятті та розгляді звернення з посиланням на політичні погляди, партійну належність, стать, вік, віросповідання, національність громадянина, незнання мови звернення. Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об’єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п’яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обгрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз’ясненнями. Забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються”.
У відповідності до ст.68 Конституції України, кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи інших людей.
У відповідності до ст.64 Конституції України (Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.
Хіба не за ці стандарти конституційного права щодня і на протязі майже п’яти років гинуть в АТО найперспективніша, найсвідоміша і найпатріотичніша молодь України? Кругляк Е.Б., Павлів В.І. і Ніколін В.В. явно через свою нахабність, бездарність, протиправність і неадекватність напевно забули про героїзм Небесної Сотні і про десятки тисяч загиблих воїнів АТО, які віддали свої безцінні життя за право решти українського народу жити без ярма і у відповідності до європейських стандартів права. Більше того, Кругляк Е.Б., Павлів В.І. і Ніколін В.В. саме у такий спосіб сплюндровують добру пам’ять про загиблу Небесну Сотню і бійців АТО, нівелюючи своїми злочинними діями героїчні досягнення українського народу. Сподіватимемося, що у м.Києві знайдуться виживші ветерани АТО і учасники Майдану, які щодня влаштовуватимуть цим ганебним істотам фекальну люстрацію, якщо Президент України і Верховна рада України не бажають належним чином реагувати на це неподобство у встановлений законом спосіб.
Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень Кругляком Е.Б., Павлівим В.І. і Ніколіним В.В. мають всі ознаки кримінального правопорушення, що передбачені за ч.2 ст.364, ч.2 ст.366, ч.2 ст.368, ч.2 ст.367, ч.2 ст.256, ч.1 ст.396, ч.2 ст.15, ч.5 ст.27 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування. Однак, якщо врахувати ще й те, що дана справа також витікає з предмету громадської діяльності особи 1, яка делегована йому Міністерством юстиції України, то протиправну діяльність Кругляка Е.Б., Павліва В.І. і Ніколіна В.В. слід розцінювати як таку, що направлена на зумисне перешкоджання виконанню його громадських обов’язків і тягне за собою додаткову кримінальну відповідальність, що передбачена ст.170 КК України. Крім того, як для даного випадку, дії Кругляк Е.Б., Павлів В.І. і Ніколін В.В. є явно злочинними та антидержавними, що направлені на підрив довіри громадськості до органів виконавчої влади та до керівників держави, що явно на руку ворогам України. Кругляк Е.Б., Павлів В.І. і Ніколін В.В. явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, перевищив свої службові повноваження з метою отримання неправомірної вигоди, тим самим саботуючи євроінтеграцію і подальші демократичні перетворення в Україні. Саботаж і бойкотування належної роботи виконавчої гілки влади прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам держави. Кругляк Е.Б., Павлів В.І. і Ніколін В.В. умисно вчиняють посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України.
Навмисна протидія нинішній державній політиці Кругляком Е.Б., Павлівим В.І. і Ніколіним В.В. як посадовими особами органів Центральної виконавчої гілки влади, вже розчарувала певну частину киян у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення. Вищенаписане дає явні підстави вважати, що в діяльності Кругляк Е.Б., Павліва В.І. і Ніколіна В.В. наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ч.1 ст.111 КК України. Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень Кругляк Е.Б., Павлів В.І. і Ніколіним В.В. мають всі ознаки злочину, що передбачені ч.2 ст.364, ч.2 ст.366, ч.2 ст.368, ч.2 ст.367, ч.2 ст.256, ч.1 ст.396, ч.1 ст.111, ст.170, ч.2 ст.15, ч.5 ст.27 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування. З цього приводу були подані відповідні заяви до ГПД НБУ, ГСУ СБУ, ГСУ ГПУ про вчинені кримінальні правопорушення Кругляком Е.Б., Павлівим В.І. і Ніколіним В.В. Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних силових структур, резонансу міжнародної і української громадськості, а також належної реакції мас-медіа.

Кругляк Едуард Борисович ЄРДР 2

Кругляк Едуард Борисович ЄРДР 3

Кругляк Едуард Борисович ЄРДР

Підписатися
Сповістити про
25 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Маряна
6 роки тому

Учень збирача електровимірювальних приборів цеху № 1 Житомирського заводу «Електровимірювач», по сумісництву – Куйбишевський запроданець, який зрадив інтереси України і потенційно шкодить її обороноздатності та економічній стабільності! Геть сепара Едуарда Кругляка з Кабінету Міністрів України! Чемодан, вокзал, Куйбишев!

Гіві
6 роки тому

как может этот простофиля слесарь кругляк занимать такую большую должность и не знать самых простых азов закона об обращении граждан? вот смотрю на это видео и удивляюсь: заместитель министра толком разговаривать не умеет! какую-то чушь несет. наверное наркотики принимает. что означают его слова “бить по печени но по глазам”? он придурок а не заместитель министра

Люся
6 роки тому

Боже, невже ніхто не здогадався що цей засра*ець Кругляк є диверсантом? Почитайте його автобіографію і зрозумієте що він не так просто прикидається ідіотом а саме у такий спосіб відпрацьовує своє руйнівне для України завдання

Анюта
6 роки тому

далеко же ирод продажный Кругляг проблался – аж под крыло Владимира Гройсмана. И куда этот “пророк Моисей” смотрит? Или так же отхватил откат от Кругляка за продажу Родины?

Сергей
6 роки тому

Вот это настоящий цирк: в Кабинете Министров Украины разгуливают одни цыркачи и диверсанты. Тогда о какой державе тут толкуют?

Зуя
6 роки тому

І це хвалений кабінет міністрів менеджера Верховної ради і міста Вінниці Гройсмана? Хоча, якщо кабмінівська функція Едуарда Кругляка обмежується на пранні трусиків Гройсману – то питань немає!

Вадім
6 роки тому

оце так запаморочлива кар’єра: зі слюсаря да прямо таки у заступники прем’єр-міністра. а якщо ще й врахувати те, що Кругляк просувався “по службі” самим віце-прем’єром то походить скоріше на те, що він або голубий або трансвісцит. таких завше беруть з собою у дорогу.

Микола
6 роки тому

судячи по тому як спілкується Едуард Кругляк на відео то безпомилково можна сказати що він є напівграмотна бездара, якого злочином є працевлаштовувати навіть прибиральником у Кабміні!

Інга
6 роки тому

Психічно здорові заступники міністра не будуть на особистому прийомі казати людям щоби вони “не били по печінці а по очам директора департаменту”. Схоже що Кругляк дійсно є хворим на голову

Льоня
6 роки тому

Кругляк Е.Б. зовсім не схожий на заступника міністра. Вас напевне надурили і посадили на прийом взамін справжнього чиновника – житомирську мартишку, яка дуже далека від елементарного розуміння юриспруденції, тому він і попав у просак

Джулі
6 роки тому

Хіба ця дистрофічна істота схожа на заступника міністра? На підтирача гройсманської дупи – оце точно схоже.

Мойша
6 роки тому

Ця житомирська потвора за цукерку і маму рідну продасть сатані!

Руся
6 роки тому

далеко не кожен житомирчанин спромігся б стати брудним лакеєм і жополизом тих, хто розіп’яв Христа і кого прокляв сам бог до десятого коліна!

Ромка
6 роки тому

не вистачало нам у міністерствах ще й житомирських лихварів та недовчених токарів. сидів би цей барига кругляк у своєму житомирі та продовжував освоювати непосильне для нього ремесло токаря, так ні, приперся до столиці щоби дурника валяти та людей мордувати. народе, де ви бачили щоб недотокар освоїв тангенси-котангенси, синуси-косинуси, коли він таблички множення навіть не знає? послухайте на відео що він як теля бурмоче! йому в самий раз туалети прибирати, а не по міністерствах прогулюватися

Микола
6 роки тому

а чому б і ні. вся його міністерська робота – це робота триперної проститутки на окружній в києві. аби йому лише платили пархаті, трипер можна згодом і вилікувати за ці гроші.

Уляна
6 роки тому

Якось дивно що досі ніхто не спалив його хати чи машини. І взагалі, такі потвори мають в каменоломнях рубати руду і молити бога і людей про прощення за свої підлості і зраду.

Діна
6 роки тому

таке і при окупації німцями Києва було. подібні як він виродки добровільно йшли служити німцям у статусі поліцая або просто стукача, за буханку хліба.

Зіна
6 роки тому

Яка з вигляду має бути його рідна мама, якщо її син такий урод? Краще би вона свого часу зробила аборт щоби зараз від нього люди і держава не страждали!

Ясон
6 роки тому

На кожну одну нормальну людину в природі народжується дві потвори, три зрадники і чотири душогубці! Однак, коли це стосується Е.Кругляка, то він один виношує в собі всіх цих потвор, зрадників і душогубців!

Тимофій
6 роки тому

Цікаво, а ким був цей аутсайдер у школі: злодієм, хлюпіком, стукачем, шестьорою? Не схоже що це була якась особистість чи лідер.

Кіріл
6 роки тому

бидло видно аж за кілометр. по життю було абсолютним чмом, тому зараз прагне самоствердження.

Саньок
6 роки тому

Думаю що його тримають в кабміні за підручного підарила. Больно на пітуха з вигляду схожий. Таке навіть було при ЦК КПРС, коли брали на роботу одного-два голубятніка для сексуальних втіх партійних босів.

Даяна
6 роки тому

Що ж це таке в Україні робиться. З однієї сторони – війна, з іншої – урядовий шабаш, сексуальні збочення і геноцид.

Сміяна
6 роки тому

там, де при владі іудеї – немає миру і спокою. там де правлять іудеї – вічна війна, голодомор, кров, насильство і мор. а чому б і ні, коли покірне стадо не бореться за свої права і свободи! тому така наволоч як Кругляк Е.Б. обов’язково скористаються нагодою отримати з цього користь!

Денис
6 роки тому

Житомирське бидло, яке в погоні за доступом до свинячого корита постійно надриває свій кнурячий живіт, в тому числі при пранні брудних трусів гройсмана і порошенка